En Soğuk Yaz - Grace Gervas - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

En Soğuk Yaz – Grace Gervas

En Soğuk Yaz – Grace Gervas

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2019
Eklenme: Ocak 23rd, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 278
Yazar: Grace Gervas

716 Kişi Tarafından Görüldü

Kira Jones sonunda altı haftalık bir yaz tatili yapmaya karar verdiğinde, en iyi ve tek arkadaşı Samantha, onu Kaliforniya dışına bir geziye sürükler. Yolda bekleyen şey, hayatı ciddi bir hal alırken, Kira’nın asla kavrayamadığı bir şeydir.

Arkadaşının zaten gözünün üzerinde olduğu gizemli bir çiftlik sahibiyle tanışır ve Kira kendini çok garip bir şekilde ona yaklaştığını bulur. Aşkın ve dostluğun gücü arasında sonunda ne kazanacak?

Alıntı

Koca çayırların ortasında duruyorum, onun görüşüne kapıldım. vahşi güneş nazikçe parlıyor ve saçlarımı dalgalandıran rahatlatıcı, kır esintisini hissedebiliyorum çabucak.

Duygu artık yabancı değil, daha önce burada bulundum. Aynı yer ve yakında ortaya çıkacak; şehvetli elleri olan, içine çeken koku, tek sürekli kalbimi hızlı attıran ve merakımı çıldırtan biri.

gözler kör olur. Bakışlarımı ufka doğru dolaştırıyorum, görüntünün her detayını alıyorum.

büyüleyici, kristal mavisi gökyüzü, vals yapan gümüş bulutlarla evli ve işte o zaman Arkamda varlığını hissediyorum; çok heyecan verici, tamamen baştan çıkarıcı. Bana sımsıkı sarılıyor, dokunuşuyla beni tamamen eritiyor, bedenim ona boyun eğiyor.

onun kavrayışı. Anın tadını çıkarmak için gözlerimi kapatıyorum, aynı müstehcen an, kulaklarıma zar zor duyduğum bir şeyi fısıldıyor. dönmeye çalışıyorum,Sonunda onun güzel yüzüne bir göz atabildim, bir tanesine hayran kaldığım,kalbimde milyonlarca kez, ama olmuyor. O her zaman çok yakın, ama çok uzak uzak.

Bir kez daha onu göremiyorum. Hemen uykumdan kalkarken elimi dağınık bir şekilde saçlarımdan geçirdim.

Ben yaralı bir boğa gibi nefes nefese ve hala yatakta olduğumu fark ediyorum. Yani o zaman, bir rüya; bu yıl sık sık yaşadığım aynı şey……..

“En Soğuk Yaz – Grace Gervas” için 5 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.