Eflal 2 - R. İdeli - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Eflal 2 –  R. İdeli

Eflal 2 – R. İdeli

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2022
Eklenme: Nisan 25th, 2023
Dil: Türkiye
Sayfa: 458
Yazar: R.İdeli

2.955 Kişi Tarafından Görüldü

Eflal, abisinin yanına İstanbul’a gelir ve şarjı bittiği için hafızasında kaldığı kadarıyla evi bulmaya çalışır. Anahtarla kapıyı aşmaya çalışırken yanlış adrese geldiğini fark eder ama çok geç kalmıştır.

 

Bir anda tanımadığı biri tarafından saldırıya uğrar ve gözlerini hastanede açar. Abisi yurtdışından gelene kadar onu iki arkadaşına emanet etmiştir ve Eflal’in onlarla kalması gerekmektedir.

 

Eflal II Ücretsiz pdf indir

 

Özet

 

İlk kitabı Eflâl ile büyük bir okur kitlesine ulaşan R. İdeli, serinin ikinci kitabı Eflâl 2 ile okuyucularıyla yeniden buluşuyor.

 

Eflâl…

 

Zincirlerini kırmak ve gerçeklerle yüzleşmek için kimseye ihtiyacı olmayan güçlü kadın.

 

Lâl…

 

Zincirlere hapsolmuş ve yüreği ellerinde, kurtarılmayı bekleyen küçük kız çocuğu…

 

Eflâl, yüzleştiği gerçeklerin doğruluğunu sorgulamak için Urfa’ya gider. Artık birçok karanlık, aydınlığa kavuşmuştur. Ankara’daki eski hayatına kaldığı yerden devam edecektir ancak Karan’ın, Eflâl’den vazgeçmeye niyeti yoktur. Üstelik bu vazgeçemeyişi nihayete erdiren, hiç beklemedikleri biri olacaktır.

 

Eflâl, sıkışıp kaldığı kafesinden özgürlüğe uçmak için kendi kanatlarını kullanır fakat bilir ki Karan hep oralarda bir yerlerdedir. Kendini ararken kaybolduğu sokaklar, onu hep aynı yere çıkaracaktır. Çünkü pusulası, kalbidir.

 

Eflal 2 Ücretsiz pdf indir/oku

 

Kalp, bazen bozuk bir saat bazense ibresi yanlışı gösteren bir pusuladır. Eflâl için doğruyu bulmanın yolu, kendini bulmaktan geçer.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.