Ecem "Serisi 3" - Müjde Aklanoğlu - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Ecem “Serisi 3”  –  Müjde Aklanoğlu

Ecem “Serisi 3” – Müjde Aklanoğlu

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Ocak 15th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 338
Yazar: Müjde Aklanoğlu

2.358 Kişi Tarafından Görüldü

Oysa herkes cehennemin alev alev yanan bir yer olduğunu söylerdi. Şimdi herkesin yanıldığını biliyordu! İnsanın içindeki cehennem daha tehlikeliydi. Karanlıktı. Karanlık ise sessizlik ve karamsar bir yalnızlıktı. Bağrında yanan cehennem asla sönmeyecek, vicdanının sesi hiçbir zaman kesilmeyecek bir buz dağıydı.

 

“Gitme demeye dilim varmıyor, gurur işte, istenmediği yerde gönül durmuyor. Oysa daha konuşacaklarımız vardı, yarım kalan çaylarımıza katık ettiğimiz gülüşlerimiz… Paylaşacaklarımız bitmemişti henüz. Ellerini tutup, gözlerine bakarak dertleşecektim daha. Sızlayan yanıma sevdanın yara bandını yapıştıracaktım.

 

Oysa daha doyamadım gözlerinin gülümsemesine… Kokunu yeterince çekmedim içime…

 

Kollarım acıyana kadar sarılamadım bedenine… Sinemdeki boşluğu dolduramadım emanetinle…

 

“Herkes kendi tercihini yaşar.” demişti babam, sen de tercihini yaptın. Ayırdın bizi. Kopardın kopmaz dediğim bağlarımızı…

 

Rahat ol, git. Aklın kalmasın bende. Dramatik vedaların kahramanı olmayacağım bugün, arkamı döneceğim sen giderken, sessiz olacak gidişim. Yanaklarımı yıkayan yaşları benden başkası bilmeyecek mesela, yumruk yaptığım elimin kalbine yüklenmesini hissetmeyeceksin. Karnımdaki boşluğun ağrısını, kesilen nefesimin belimi ortadan ikiye ayırışını hissetmeyeceksin. Ben arkamı döneceğim sana, sen vazgeçtim sanacak, derin bir nefes çekeceksin. Ben ise son nefesimi verecek, yaşayan ölüye döneceğim.

 

Ah Cem. Yüreğimin kapanmayan yarası olacaksın sen. “

 

Özet

 

Cem’in neden çocuk istemediğini öğreniyoruz ve Cem’in sırrı ortaya çıkıyor. Ama Cem halen kararlı çocuk istemediğine Ecem hamile olduğu için  ayrılmaya karar veriyor. iki ay ayrı kalıyorlar sonra Cem’in teyzesinin hasta olması sebebi ile yanlarına gelmesi ve Onların teyzesini üzmemek için evcilik oyunu oynamaya karar vermeleri işleri değiştiriyor.

▆ ▇ █ ÜCRETSİZ  İNDİR █ ▇ ▆                         ▆ ▇ █ ÜCRETSİZ OKU █ ▇ ▆

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.