Dile Benden Ne Dilersen 3 "Ya da Terk Et Beni" - Megan Maxwell - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Dile Benden Ne Dilersen 3 “Ya da Terk Et Beni” – Megan Maxwell

Dile Benden Ne Dilersen 3 “Ya da Terk Et Beni” – Megan Maxwell

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2022
Eklenme: Ocak 15th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 397
Yazar: Megan Maxwell

1.435 Kişi Tarafından Görüldü

Aşk oyununda mutlu sona ulaşmak gerçekten mümkün mü?

 

Güzel bir düğünün ardından Judith ile Eric harika bir balayına çıkar. Tüm gerginlikleri ve anlaşmazlıkları bir kenara bırakan çift, birbirine her zamankinden de çok âşıktır. Ancak bu kez aralarında hiç hesapta olmayan başka bir sürtüşme konusu doğar: çocuk sahibi olmak! Eric’e göre birliktelikleri ancak bir bebekle taçlandırıldığında tamamlanıp kusursuz olacaktır. Judith ise çocuk sahibi olmaktan delicesine korkar, bunun fikrini bile katlanılamaz bulur.

 

Balayından çok kısa bir süre sonra bu yeni fikir ayrılığının üzerine, birliktelikleri çok büyük bir sınava tabi tutulur ve Judith şu sözleri sarf etmeye mecbur kalır: Dile benden ne dilersen… ya da terk et beni! Judith ile Eric’in aşkı bu engeli de aşacak kadar güçlü müdür? Sonunda delicesine arzuladıkları ebedî mutluluğa kavuşmaları mümkün olacak mıdır?

 

Megan Maxwell Almanya’nın Nürnberg şehrinde doğmuş fakat hayatının büyük bir kısmını Madrid’de geçirmiş ödüllü bir yazardır. Başarısının ardındaki sırrı, ilk kitabı 2010 yılında basılana dek tüm yayınevlerinin kapılarını aşındırmasını sağlayan inatçılığına bağlayan Maxwell, kararlılığı sayesinde 2011 yılında aşk romanı kategorisinde uluslararası bir ödül de kazanmıştır. O zamandan beri farklı türlerde çok sayıda roman kaleme alan yazar kendisini tam bir hayalperest olarak tanımlamakta ve yaşamanın aynı zamanda hayal kurmak olduğuna inanmaktadır.

 

“Yetişkin okurlar içindir.”

 

▆ ▇ █ ÜCRETSİZ İNDİR/OKU █ ▇ ▆

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.