Dayanılmaz - Aşkın Nur Karataş - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Dayanılmaz – Aşkın Nur Karataş

Dayanılmaz – Aşkın Nur Karataş

Eklenme: Mayıs 16th, 2023

4.227 Kişi Tarafından Görüldü

Orlando Hard,  Grubuna liderlik ederken omuzlarına yüklenen aşırı sorumluluktan asla şikâyet etmedi.

 

Adaline, hayatını başkalarının istediği gibi yaşamaya çalışmaktan yorulmuş ve ciğerlerine içini dolduracak bir nefes çekmeyi her şeyden çok istiyordu.

 

Yıllar önce çocukça âşık olduğu Orlando’yu bir anda karşısında görmek, yedi büyük günahtan biri olan şehveti tanımasını sağladı. Orlando’nun gözünde görünmez olmak tüm hayallerini parçalarken, bazı planlar yaptı.

 

Şeytanı baştan çıkarmaya kararlı düşmüş bir melek ne kadar ileri gidebilirdi?

 

Özet

 

Araf grubunun bateristi Orlando Hard ve Adaline’nın hikayesi ile karşınızdayım.

 

Orlando  onbir yıl süresince  İngiltere’ye hiç gelmemiştir. Ta ki kız kardeşi Jenn nişanına çağırana kadar. Gidip gitmeyeceği ile ilgili bir türlü karara varamayan Orlando baş etmeye çalıştığı sorunlara bir yenisini daha eklemek istemese de gitme kararı alır.

 

Adaline 21 yaşına kadar ailesinin istediği gibi yaşamıştır fakat bu durum artık ona fazla gelmektedir. Özellikle de hayallerindeki okula kabul edildiğini öğrendikten sonra. Okula kabul edildiğini ailesine söylemesi halinde gidemeyeceğini bildiği için başka bir yol bulmaya çalışır.

 

 

▁ ▂ ▄ ▅ ▆ ▇ █ ÜCRETSİZ PDF İNDİR █ ▇ ▆ ▅ ▄ ▂

 

 

 

▁▄ ▅ ▆ ▇ █ ÜCRETSİZ İNDİR █ ▇ ▆ ▅ ▄ ▂ ▁

 

“Dayanılmaz – Aşkın Nur Karataş” için 3 Yorum

  • Bakın bu kitaptada var ücretsiz indir ama tessa bailey son eklediğiniz kitabında yok inmiyor kitab emma chase çekicilk kitabında da yık oda inmiyor ve daha bi sürü kitapta var bi yatdımcı olsanız lütfen

    • Özetlerin Alt Taraf Sağda KİTABIN TAMAMI yazan yere tıklıyorsunuz Kitap indirilmeye hazırlanıyor diye bir ikaz geliyor 5-10 sn sonra BCVC ye yönleniyorsunuz.Mcafee casuz yazılım algılandı denen ikazı üstündeki çarpıdan kapatıyor ve DEVAM diyoruz. İki ekran açılır size göre sağdaki reklam o ekranı kapatın diğeri kitap indirme linkidir.

  • Bu kitapta ücretsiz indirmeye bastım kitap hemen indi ama diğer kitaplarda yok yardım

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.