Davet (Gölge Varlıklar Serisi 1) - Julie Kenner, - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Davet (Gölge Varlıklar Serisi 1) – Julie Kenner,

Davet (Gölge Varlıklar Serisi 1) – Julie Kenner,

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Nisan 2013
Eklenme: Ağustos 15th, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 504
Yazar: Julie Kenner

2.316 Kişi Tarafından Görüldü

Davet,Hepimiz pişmanlıklarla yaşamak zorundayız…

Boğazından kopup gelen küçük bir iniltinin ardından kot pantolonunun ön kısmında da bir şişlik belirdi. Şeytan dışarıya çıkıp biraz oyun oynamak istiyordu.

Gölge Varlıkları daha önce hiç böyle tanımadınız. Onların dünyasının nasıl olduğunu merak ediyor musunuz? İnsanlar ve gölge varlıkların bir arada yaşadığı, hatta aralarında bir sözleşmenin bulunduğu bir düzen… Bu sözleşmeye uymayanları cezalandırmak üzere kurulan gizli mahkemeler…

Serinin bu ilk kitabında başrolleri çok güçlü ve çekici bir erkek vampir ile bu mahkemelerde savcı olan bir kadın paylaşıyor. Gizem ve şehvetin iç içe geçtiği muhteşem bir fantastik serüven…

Onun dikkatini çeken şey kırmızı rujlu ve pembe elbiseli porselen bir bebekti. Bebeğin önlüğünün üzerine küçük bir kâğıt bırakılmıştı. Kâğıtta şu yazıyordu: Sıradaki… 

Kalbi deli gibi atmaya başlayan Sara hemen kapının arkasındaki masanın üzerinden aldığı bir kurşun kalemin silgi ucunu kullanarak bebeği ters çevirdi. Daha sonra yine kalemi kullanarak bebeğin kıyafetini kaldırdı. Bebeğin tam dikiş yerinin üzerinde siyah harflerle ….

Hâkim in bedeni yerde yatıyordu. Gözlerinde hâlâ şaş­kınlık ve korku ifadesi vardı. Son anlarında başına nelerin geleceğini biliyordu. İhanetlerinin bedelini ödeyeceğini ve suçlarının cezasını çekeceğini biliyordu.Lucius hiç düşünmeden dudaklarını yaladı ve Braddock ’unne kadar korktuğunu hissetti.

Dudaklarında korku tadı vardı ama pişmanlık yoktu. Gece etrafta dolaşan pek çok canava­rın içinde en kötü olanı Marcus Braddock ’tı. Ama artık ölmüştü.

Adalet yerini bulmuştu. Kaderine mahkum olmuştu.Her şey bitmişti.Polis aracının ışıkları yağmurun çiselediği geceyi kırmı­zı ve mavi renklere boyarken Lucius dönüp sürekli omzunun üzerindeki telsizle konuşan üniformalı Los Angeles polisine baktı.

Koşu yaparken cesedi bulan ve daha sonrasında 911 “ı arayarak polisi buraya çağıran kadının hıçkırıkları gecenin sessizliğinde yankılanıyordu.


Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.