Çirkin Aşk - Colleen Hoover - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Çirkin Aşk  –  Colleen Hoover

Çirkin Aşk – Colleen Hoover

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2015
Eklenme: Kasım 29th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 142
Yazar: Colleen Hoover

3.409 Kişi Tarafından Görüldü

Tate Collins havayolu pilotu Miles Archer’la tanıştığında, bunun ilk görüşte aşk olduğunu düşünmez. Birbirlerini arkadaş olarak görecek kadar bile iletişim kurmazlar. Tate ve Miles’ın tek ortak noktası birbirlerine karşı inkâr edilemez bir çekim hissetmeleridir.

Tutkularını açıkça ortaya koyduklarında, kusursuz bir planları olduğunu anlarlar. Genç adam aşk peşinde değildir, genç kadının ise aşka ayıracak vakti yoktur, geriye sadece seks kalır. Tate, Miles’ın ona sunduğu iki kurala uyduğu sürece anlaşmaları şaşırtıcı bir şekilde sorunsuz olacaktır.

Asla geçmişim hakkında soru sorma. Bir gelecek bekleme. İdare edebileceklerini düşünürler, ama çok geçmeden bunun hiç de kolay olmadığını anlarlar.

Kalplere sızılıyor.

Sözler bozuluyor.

Kurallar çiğneniyor.

Aşk çirkinleşiyor.

New York Times’ın çok satan yazarı Colleen Hoover yürekleri sızlatan yeni bir aşk hikâyesiyle geri dönüyor.

Özet

Kitabımızın konusu, Tate’in yüksek lisansını tamamlamak için abisinin evine taşınmasıyla başlıyor. Abisi pilot ve eve taşındıktan sonra abisinin pilot arkadaşlarıyla tanışıyor. İçlerinden birine ilgi duymaya başlıyor bu kişi de erkek karakterimiz Miles. Bir süre sonra ikisi de birbirinden etkilenmeye başlıyor ancak Miles kesinlikle bir ilişki istemediği için yalnızca bedensel ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla birlikte olmaya karar veriyorlar.

Bu süreçte Tate, Miles’a aşık olmaya başlıyor. Ama Miles buna karşı olduğu için ondan uzaklaşıyor. Neden ilişkiye karşı olduğu kitabın 6 yıl öncesini anlatan Miles’ın geçmişi kısmında anlatılıyor.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.