Çılgın Aptal "Kitap Kulübü 3" - Lyssa Kay Adams - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Çılgın Aptal “Kitap Kulübü 3” – Lyssa Kay Adams

Çılgın Aptal “Kitap Kulübü 3” – Lyssa Kay Adams

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2020
Eklenme: Eylül 23rd, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 332
Yazar: Lyssa Kay Adams

665 Kişi Tarafından Görüldü

Bilgisayar dehası Noah, bilgisayar güvenliği uzmanı olmak için asi genç hacker geçmişini geride bıraktı. Şimdi eski becerilerini sadece doğru amaç için kullanıyor. Ama Noah’ın bir sırrı var:

 

Undercover Bromance’ın yazarından bu romantik komedide bir bilgisayar korsanı ve bir kedi kafe sahibi, arkadaş bölgesini çözüyor.

 

Alexis Carlisle ve kedi kafesi ToeBeans, ünlü bir şefin cinsel tacizinin kurbanı olarak öne çıktıktan sonra ün kazandı. Yeni bir müşteri ona güvenmek için yaklaştığında, Alexis’in beklediği son şey, kadının kız kardeş olduklarını iddia etmesidir. Ne yapacağını bilemeyen Alexis, güvendiği tek adama, en iyi arkadaşı Noah Logan’a döner.

 

Alexis’e delice aşık. Yardımını istediğinde, aşkını itiraf etmek için zamanlamanın doğru olup olmayacağını merak ediyor. Noah’ın Bromance Kitap Kulübü’ndeki arkadaşları, onun tomurcuktan erkek arkadaşa geçmesine yardımcı olmak için sevgili “kılavuzlarını” paylaşmaya fazlasıyla istekli. Ama doğruyu söylemenin, sahip olduğu en iyi arkadaşlığı riske atmaya değip değmeyeceğine karar vermesi gerekiyor.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.