Çifte Tehlike - Osman Aysu - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Çifte Tehlike – Osman Aysu

Çifte Tehlike – Osman Aysu

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Ağustos 2007
Eklenme: Eylül 20th, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 277
Yazar: Osman Aysu

1.438 Kişi Tarafından Görüldü

Güzel ve bakımlı kadın ayaklarına tutkusu vardı delikanlının. Kemikli, kıvrık parmaklı, nasırlı kadın ayaklarından tiksinip nefret eder, görmemek için hemen başını çevirirdi; ama parmakları birbirine yapışık^düzgün, pedikürlü,tırnakları kırmızı ojeyle boyanmış ayaklar onu son derece heyecanlandırırdı.Hele bu ayaklar duru beyaz bir tene sahipse seyir zevki daha da artardı.

Bakışlarını kadının çıplak ayaklarından alamıyordu.Nesrin, delikanlının heyecanla ayaklarına baktığını görünce gülümsedi.

“Hoşuna gitti, değil mi?” diye sordu.

Genç, toy ve tecrübesiz görünen oğlandan ses çıkmamıştı.”Hadi söyle, itiraf et. Ayak fetişistisin sen..

“Delikanlı hâlâ konuşmuyordu. Nesrin onu sıkıştırmaktan zevk duydu.”Utanıyor musun yoksa?”

Delikanlı bakışlarını kadının çıplak ayaklarından kaçırmamıştı. Keyiflenen Nesrin ısrar etti. “Okşamak, öpmek ister misin? Hadi durma..

Halinden belli,aklın gitti. Gel, yaklaş yanıma. Tadına bak.Yumuşacıktır. Bayılacaksın..”Genç yerinden kımıldamamıştı.Nesrin onun hareketsizliğini görünce ayak parmaklarının ucuna basarak yanına yaklaştı. “E, daha ne bekliyorsun?

Çekinme söyle,yoksa bu ilk deneyimin mi olacak?” Oğlan kızarmıştı, kadının makyajlı yüzüne baktı.

Bir süredir peş peşe birbirine benzer cinayetler işlenmekte ve İstanbul sahillerinde bulunan genç erkek cesetleri, seri cinayetler işleyen bir katili işaret etmektedir.

Türkiye’de pek ender görülen bir durumdur bu. Asayiş Şubesi’nin emektar Baş Komiseri Hidayet’in bu soruşturmayı yürütmekte olan ekibi, hiçbir sonuca ulaşamamıştır.


Derken, bir lise öğrencisinin cesedi bulunur ve genç komiser Barış Şahin, hayatını tehlikeye atarak cinayetlerin gizemini çözmek üzere devreye girer…


Opel marka bir araba… Çok güzel iki kadın…Florya’da bir köşk…


Yavaş yavaş ortaya çıkan ipuçları, genç komiseri, tüyler ürpertici katillere ve cinayetlerin çözümüne adım adım yaklaştıracaktır.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.