Chakra El Kitabı - B.J.Baginski - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Chakra El Kitabı – B.J.Baginski

Chakra El Kitabı – B.J.Baginski

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: temmuz 2003
Eklenme: Haziran 9th, 2019
Dil: Türkiye
Sayfa: 283
Yazar: B.J.Baginski

2.500 Kişi Tarafından Görüldü

Sanskritçe’de “çark” ya da “ateş çemberi” anlamına gelen chakralar bedenimizdeki enerji merkezleridir. Bedenin fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal fonksiyonlarını yerine getirebilmek için ihtiyaç duyduğu enerjilerin dağılımı chakralar tarafından gerçekleştirilir. “Chakra El Kitabı” chakraların:

Ses terapisi,
Renk terapisi,
Değerli taş terapisi,
Aroma terapisi,
Yoga tekniği,
konularında nasıl kullanıldığını anlatıyor.

Çoğu insan, ömrünün bir anında, durup, kendi kendine, “Ben kimim?”,

“Üzerimde ne tür güçler etkili oluyor?”, “İçimde gizli kalmı ş yetenekler nelerdir?”,

“Mutluluk ve yaratıcılık potansiyelimi nasıl açığa çıkarabilirim?”

gibi sorular sormuştur. Enerji merkezleri ya da diğer adıyla “chakra bilgisi” dışında hiçbir bilgi alanının bu sorulara tam bir yanıt veremeyeceğine inanıyoruz.

Bu kitap sayesinde chakraların amacı ve potansiyeline karşı bir sezgi de kazanacaksınız. Bu potansiyel öylesine büyüleyici ve yüceki, yapabileceğimiz tek şey, Yaratılış mucizesi karşısında hayrete düşmek.

Bu kitabın amacı içinizdeki insan potansiyelini tanıyıp ortaya çıkarmanıza yardımcı olmak. Chakralarla etkin bir şekilde çalışabilmek için, altıncı hisse veya benzer güçlere sahip olmak gerekmiyor.

Yine de, sizin de ileride farkedebileceğiniz gibi, hassas seviyelere karşı du yarlılığınız dikkati çekecek ölçüde artacaktır Ayrıca. bilgi ve deneyim parçalarını birleştirerek sizi anlaşılır, uyumlu bir bütüne götürülecek anlayış düzeyine de ulaşacaksınız. Chakraları etkinleştirmek ve birbiriyle uyumlu hale getirmek o kadar kolayki,

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.