Cennetin çocukları - Natalya Anatolyevna Bokshay - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Cennetin çocukları – Natalya Anatolyevna Bokshay

Cennetin çocukları – Natalya Anatolyevna Bokshay

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2019
Eklenme: Ocak 21st, 2024
Dil: Türkçe
Sayfa: 109
Yazar: Natalya Anatolyevna Bokshay

1.136 Kişi Tarafından Görüldü

Cennetin Çocukları; Vika, Matvey ile tanışana kadar sıradan bir kızdı.O ve ailesi, hayatını değiştirdi ve şöyle dedi: normal bir insanın kafasına sığmaz. Ve bu andan itibaren en yakın arkadaşı Havva ile davası başladı Tamamen farklı bir kişi olarak poz verdi.

şimdi Vick, Cennetin Çocuklarının kim olduğunu ve Havva’nın neden böyle olduğunu bulmak zorunda.

Büyük ve küçük yüzlerce kasaba arasındayız.Güneş hafifçe ölmekte olan yeşil renkte ışınları ile oynadı.loy, yeşillik, tozlu araba üzerinde parıldıyor binaların pencerelerinde çeşmelerin spreyi içinde köpüklü.

Aşırı sıcak belirsiz pus asfaltta durdu, hepsini getirdi öğlen sıcağında sokağa çıkma riski altındaki erkekler evleri, hafif bir karışıklık içinde. Binaların gölgesinde sokulmuş dondurma ve kvas satıcıları bir esinti nefesi.

Uzun solmuş kıtlığı olan çiçek yataklarında serçe su, çiçekler, gri toz ki. Tam orada Yakındaki güvercinler bir çiftin gölgesinde saklanarak, önemli ölçüde yürüdü Tüm canlılar gibi sahte arabalar, kavurucu ışınlardan.- Bana öyle geliyor ki şimdi bütün suyu içeceğim gezegende var, ”dedi sarışın çeşme çıplak ayakla sarkan çocuk.Oturarak “Ben de reddetmem” dedi.

onun yanında katran siyah saçlı bir kız,başının arkasında küfürlü bir ışında küfür ederek, alışılmadık görünüyor venno grey, sonbahar gökyüzü gibi, titreyen gözler dolaşıp kare. Artem sadece ölüm için ve gönder.

Ne zamandır Nikita ile birlikte değiller!

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.