Buz ve Yıldızışığı Sarayı - Sarah J. Maas - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Buz ve Yıldızışığı Sarayı – Sarah J. Maas

Buz ve Yıldızışığı Sarayı – Sarah J. Maas

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Ocak 17th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 236
Yazar: Sarah J. Maas

5.789 Kişi Tarafından Görüldü

Buz ve Yıldızışığı Sarayı ; Feyre ve Rhysand tarafından anlatılan bu, A Court of Wings and Ruin’deki olaylar ve serideki gelecek romanlar arasında köprü kuruyor.

 

New York Times’ın 1 numaralı en çok satan Mahkemesi Dikenler ve Güller serisinde yeni olan A Court of Frost ve Starlight , dünyalarını değiştiren savaştan kurtulmaya başlayan Feyre ve Rhys’in hayatlarına bir bakış.

 

Feyre, Rhysand ve sıkı sıkıya bağlı olan arkadaş çevreleri hâlâ Night Court’u ve ötesindeki büyük ölçüde değişmiş dünyayı yeniden inşa etmekle meşguller. Ancak Kış Gündönümü nihayet yakındır ve onunla birlikte, zor kazanılan bir erteleme.

Yine de şenlik havası bile geçmişin gölgelerinin belirmesine engel olamıyor. Feyre, Yüce Leydi olarak ilk Kış Gündönümü’nde gezinirken, en sevdiklerinin beklediğinden daha fazla yaraya sahip olduğunu keşfeder – bu yaraların Saraylarının geleceği üzerinde geniş kapsamlı bir etkisi olacak.

 

Milyonlarca okura ve sayısız ödüle ulaşan Dikenler ve Güller Sarayı serisi, Sis ve Öfke Sarayı ve Kanatlar ve Küller Sarayı’nın ardından Buz ve Yıldızışığı Sarayı ile devam ediyor. Ama bu kitabın, okuru için bambaşka bir vaadi var, çünkü içinde çılgın bir sürpriz saklı: serinin beşinci kitabının ilk bölümü…

 

Sarah J. Maas’ın neden Taht Oyunları’nın yazarı George R. R. Martin’e benzetildiğini daha iyi anlayacaksınız.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.