Büyülenmiş - Carla Neggers - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Büyülenmiş – Carla Neggers

Büyülenmiş – Carla Neggers

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2009
Eklenme: Ocak 15th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 196
Yazar: Carla Neggers

1.082 Kişi Tarafından Görüldü

Bugün, Sheridan Weaver muhafazakar ve ağırbaşlı bir finansal analist… ama bir zamanlar küstah bir özel dedektifti. Bu yüzden, Bay Zengin ve Hoşgörülü Richard St. Charles kapısından içeri girdiğinde, Sheridan birdenbire geçmişinin onunla henüz bitmediğini fark eder.

 

Sheridan’ın babası ve onunla birlikte nereye giderse gitsin belayı kendine çeken garip bir kolye de ortadan kaybolmuştur. Ancak Sheridan, saygınlık cilasını atıp Richard’ın kötü cazibe ağına adım atarken, tamamen büyülenmemek için çantasındaki her numaraya ihtiyacı olacak!

 

Alıntı

 

Sonuç olarak, Sheridan azarlamasının iyi huylu olduğunu düşündü. Johnson raporunun geç gelmesinin en büyük sebebini Donald Agnew anlayacaktır. 

 

O ve Agnew iyi anlaştılar ve birbirlerini anladılar. Sheridan’ın bunu umursamadığı ve onun açısından iyi bir tavır olarak gördüğü işini istiyordu. Ama pencere kenarındaki odasına razı olurdu.

 

Bunu umursamadı. Şehrin ve limanın karşısındaki Logan Havalimanı’nın etkileyici bir manzarasına sahipti. Agnew’in gelip pencereden hülyalı gözlerle bakmak gibi rahatsız edici bir alışkanlığı vardı. Mayıs ayının sıcak ve açık bir gününde, tıpkı bugün gibi, Paris’e gittiğini hayal edebiliyordu. Sheridan çoktan Paris’e gitmişti. Ayrıca hayal kurmaya da verilmemişti. 

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.