Bugün Daha Mükemmel Bizi Yaratıyoruz - Turhan Güldaş - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Bugün Daha Mükemmel Bizi Yaratıyoruz – Turhan Güldaş

Bugün Daha Mükemmel Bizi Yaratıyoruz – Turhan Güldaş

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2020
Eklenme: Mart 7th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 200
Yazar: Turhan Güldaş

2.719 Kişi Tarafından Görüldü

Şu an elinizde bir sihirli değnek tutuyorsunuz!

Eğer siz potansiyelinizin küçük bir kısmını kullandığınızı düşünüyorsanız, daha güzel bir hayatı hak ettiğinizi düşünüyorsanız ve eğer daha güzel bir siz yaratabileceğinize inanıyorsanız doğru kitabı seçtiniz. İşte bu kitap, hayatınızı değiştirecek kitap. Buradaki mantra, hayatınızı yeniden yaratacak sırrı açıklıyor. Sadece uygulayın ve hayatınız değişsin.

Nasıl yani? Bir mantra hayatımızı mı değiştirecek? Bir cümle, insanın geleceğini nasıl değiştirebilir? İdealimizdeki bizi nasıl yaratabilir? Böyle bir şey mümkün mü?

Evet mümkün. Eğer o cümle doğru cümleyse bu mümkün!

İlk bakışta çok basit gelebilir. Ama unutmayalım, başarılı insanlar olaylara basit bakabilen insanlardır. Evet bir mantra; hayatınızı değiştirecek, bilinçaltı programlarınızı değiştirecek ve idealinizdeki sizi yaratacak. Bu mantra, daha güzel, daha ideal, daha mükemmel bir gelecek yaratacak.

Çevre, aile veya yetiştiğiniz ortam sizin kaderiniz değil. Siz isterseniz bilinçaltınıza yeni bir programlama yapabilirsiniz. Bunu da “Bugün Daha Mükemmel Bizi Yaratıyoruz” mantrasıyla başarabilirsiniz.

Kişisel Gelişim Uzmanı Turhan Güldaş, bu kitabında size bir fikir sunmuyor. Bu bir teori değil. Buradaki mantra iki yıldır dünya çapına yayılmış, yüz binlerce kişinin yazarak uyguladığı ve mucizeler elde ettiği bir mantra. Dolayısıyla siz elinizde denenmiş ve başarıya ulaşmış bir yöntem tutuyorsunuz. Deneyin, nasıl uygulandığını öğrenin, örnekleriyle büyülenin ve şaşırtıcı sonuçlarını siz de hayatınızda görün.

Turhan Güldaş Kimdir

1960 yılında dünyaya gelen Turhan Güldaş’ın yolculuğu, doğduğu topraklarda, Mardin’de başladı. İlk ve orta eğitimini Mardin’de tamamlayan Güldaş, ilk olarak Erzurum Atatürk Üniversitesi Arap-Fars Dilleri ve Edebiyatları Bölümü’nü kazandı.

Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ni kazandı ve 1983 yılında mezun oldu. Genç yaşlarından itibaren kendini geliştirip, beynini daha iyi kullanmaya yönelik yöntemler araştırırken, 1976 yılında ilk kez Ankara’da kendi gibi düşünen insanların yazdığı kitaplarla tanıştı.

Kişisel gelişimi hayatının merkezine aldı. Öğrenmenin ve kendini daha fazla geliştirebilmenin tutkunu olarak dünya kültürlerinin peşine düşme fırsatını genç yaşlarında yakaladı. 11 yıl boyunca Fransa’nın Paris şehrinde, hem çalıştı hem de kron köprü ve implant eğitimleri aldı. Sorbonne’da Fransızca öğrendi.

Dünya, 80’li yıllarda kişisel gelişimin önemini yeni yeni kavrarken Turhan Güldaş da, yaratıcı imgeleme, meditasyon ve düşünce gücü gibi konulara ilgi duydu. Fransa’da yaşadığı sürede kendini geliştirmek adına, insan beyninden nasıl daha iyi verim alınabileceği üzerine yoğunlaştı. Dünya çapındaki uzmanlarla çalışma fırsatı buldu, kitaplar okudu, inceledi.

Halen kendi hayatında uyguladığı yöntemleri ve pek çok kültürden esinlenmelerini, insanlara aktarmak için yolculuğuna devam etmekte ve sosyal medya aracılığıyla (youtube kanalı, instagram, facebook) insanların hayatına dokunmayı sürdürmektedir. Bugüne kadar pek çok TV programına konuk olan Turhan Güldaş’ın birincil amacı, hayatının 40 yılını adadığı kişisel gelişim konularını, insanlarla paylaşmaktır.

“Bugün Daha Mükemmel Bizi Yaratıyoruz – Turhan Güldaş” için 4 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.