Bizi Bağlayan Bağlar - Nicole Knight - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Bizi Bağlayan Bağlar – Nicole Knight

Bizi Bağlayan Bağlar – Nicole Knight

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2021
Eklenme: Ağustos 25th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 252
Yazar: Nicole Knight

1.045 Kişi Tarafından Görüldü

İsim yok, duygu yok.

 

Ava Moretti, ateşli bir kişiliğe ve kendisine söyleneni yapmaktan hoşlanmayan bir mafya prensesidir. Nick Caponelli, Caponelli mafyasına liderlik edecek sıradaki kişidir  ve tam olarak istediğini elde etmeye alışmıştır.

 

Bir gece tesadüfen karşılaştıklarında, rakip suç ailelerinden olduklarına dair hiçbir fikirleri yoktur. Tutkulu bir gecenin ardından yollarını ayırmaları ve bir daha birbirlerini görmemeleri gerekiyor. Ama kaderin daha büyük planları olduğunda ne olur?

 

İçerik ve veya tetik uyarısı: Bu hikaye, bazı okuyucular için tetikleyici olabilecek cinsel aktivite, şiddet ve uyuşturucu kullanımı sahneleri içermektedir.

 

Özet

 

Yabancılardan sevgililere, düşmanlardan aileye, mafya prensesinden mafya prensesine. . . mafya karısı?

 

Ava Moretti, ateşli bir kişiliğe ve söyleneni yapmaktan hoşlanmayan bir mafya prensesidir. Nick Caponelli, Caponelli mafyasına liderlik etmek için sıradaki kişidir – tam olarak istediğini elde etmeye alışmıştır. Bir gece tesadüfen karşılaştıklarında, rakip suç ailelerinden olduklarına dair hiçbir fikirleri yoktur.

 

Tutkulu bir gecenin ardından yollarını ayırmaları ve bir daha birbirlerini görmemeleri gerekiyor. Ancak kaderin daha büyük planları vardır ve çok geçmeden Ava hayatını sonsuza dek değiştirecek bir kararla karşı karşıya kalır. . . daha iyisi veya daha kötüsü için.

 

Rhenna Morgan, JL Shen ve JJ McAvoy hayranları için, Nicole Knight’ın Ava Moretti’nin patronu Nick Caponelli ile evlenirken hem hayalleriyle hem de korkularıyla yüzleşmesi gereken Caponelli destanını başlatan buharlı, yoğun ve aksiyon dolu mafya romantizmi. Önce ne gelir: aşk mı aile mi?

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.