Bir Yaz Boyunca - Tessa Bailey - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Bir Yaz Boyunca – Tessa Bailey

Bir Yaz Boyunca – Tessa Bailey

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2021
Eklenme: Ocak 17th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 236
Yazar: Tessa Bailey

5.293 Kişi Tarafından Görüldü

Çok fazla şampanya ve kontrolden çıkan partiler, üvey babasının sabrını taşırır. Bu yüzden onun itirazlarına aldırmaz ve Piper ile kız kardeşini merhum babalarının Washington’daki dalış barını yönetme sorumluluğunu öğrenmeleri için gönderir.

 

Piper, Beverly Hills dışında bir hafta dayanamayacağını düşünen iriyarı, sakallı deniz kaptanı Brendan ile tanıştığında her şey değişir.

 

Peki ya Piper matematik yapamıyorsa ve ranzalı eski püskü bir apartman dairesinde uyuma fikri canını sıkıyorsa?

 

Gerçekten ne kadar kötü olabilir?

 

Üvey babasına ve ateşli, huysuz yerliye  daha fazlası olduğunu göstermeye kararlı.

 

Küçük bir kasaba olması ve döndüğü her yerde Brendan’a çarpması dışında . Eğlenceyi seven sosyetik ve huysuz balıkçı zıt kutuplardır, ancak aralarında kaynayan yadsınamaz bir çekim vardır. Piper dikkatinin dağılmasını istemez, özellikle de haftalarca gün batımına yelken açan bir adam için duygular.

 

Yine de geçmişiyle yeniden bağlantı kurduğunda ve Westport’ta kendini evinde hissetmeye başladığında Piper, bildiği soğuk, göz alıcı hayatın gerçekten istediği şey olup olmadığını merak etmeye başlar.

 

“Açtığım anda tüm hayatımı askıya aldım BİR YAZ OLDU. Uzun, lüks bir oturuşta okudum, her sayfasını iki kez okudum, bir anı bile kaçırmak istemedim ve Son’dan korktum. Birini okuduğumu biliyordum. yeni favori kitaplarımdan biri ve yıllar boyunca, ne zaman küçük kasaba rahatlığına ve sert deniz kaptanlarına ihtiyaç duysam, onu yeniden okuyacağım.Tessa bir kahkahayla sizi silahsızlandırıyor, her şeyi kaynama noktasına kadar ısıtıyor ve sonra bir Bir Tessa Bailey kitabıyla her zaman garanti ettiğim şefkat, kırılganlık ve hararet, onun tüm zamanların en sevdiğim yazarlarından biri olmasının sebepleridir.”  Sally Thorne

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.