Bir Kıvılcım Yeter (The Sullivans Serisi 3) - Bella Andre - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Bir Kıvılcım Yeter (The Sullivans Serisi 3) – Bella Andre

Bir Kıvılcım Yeter (The Sullivans Serisi 3) – Bella Andre

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Eylül 2014
Eklenme: Ocak 21st, 2024
Dil: Türkçe
Sayfa: 352
Yazar: Bella Andre

3.559 Kişi Tarafından Görüldü

Bir Kıvılcım Yeter ; Hikâyenin nasıl bittiğini anlatmadın?””Bitmiyor çünkü.”

Sullivan ailesinin cesur ve yakışıklı üyesi Gabe başarılı bir itfaiyecidir; Megan ise yıllar önce pilot eşini iş kazasında kaybetmiş, kızıyla birlikte yaşam mücadelesi veren genç ve güzel bir kadın. Bir gün, bilinmeyen bir nedenle dairesinde yangın çıkar ve onları kurtarmaya gelen kişi itfaiyeci Gabe olur.

Yolları büyük bir felaketle kesişen ve birbirlerini tanıdıkça yakınlaşmaya başlayan bu iki insanın, duygularını dizginlemeleri için geçerli nedenleri vardır. Gabe önceki ilişkisinde yaşadığı sorunlar nedeniyle âşık olmaktan kaçınır. Megan ise tehlikeli mesleği olan bir başka adamı daha sevip kaybetme riskini göze alma cesaretini gösteremez.

Kaçınılmaz ikilemlerle nasıl baş edeceklerini bilemeyen âşıkların önünde iki yol vardır: Tutku kıvılcımlarına teslim olmamak için bu ilişkiden kaçmakla, her türlü riski göze alarak ateşe atılmak arasında bir tercih yapmak zorundadırlar.

“Sullivan kardeşlerin aşkla tanışan her üyesi gibi Gabe Sullivan da dur durak bilmeden duygularının peşinden gitmeye kararlı.”
-Amazon-

“Bu kitap, aşkın zaman ve mekân tanımadan beklenmedik bir anda hayatınıza misafir olabileceğine güzel bir kanıt.”
-Cosmopolitan-

“Bella Andre’nin kaleminden çıkan her roman gibi aşkın ve romantizmin hayat verdiği sımsıcak bir hikâyeyle daha tanışmaya hazır olun.”
-Romantic Times-

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.