Bir Kış Gecesi Masalı - Katherine Arden - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Bir Kış Gecesi Masalı – Katherine Arden

Bir Kış Gecesi Masalı – Katherine Arden

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2021
Eklenme: Eylül 14th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 366
Yazar: Katherine Arden

902 Kişi Tarafından Görüldü

“İçinde sihir, canavarlar ve büyümeye çalışan küçük bir kızın mücadelesi olan eşsiz bir kış masalı…” Uprooted romanının yazarı NaomiNovik

 

New York Tımes Çoksatanı Bir Kış Gecesi Masalı Serisinin İlk Kitabı Ayı Ve Bülbül Şimdi Türkiye’de!

 

Vasya ve kardeşleri, Rus ormanlarında yılın çoğuna hâkim olan çetin kış mevsimini ateşin etrafında toplanıp, bakıcılarının anlattığı masalları dinleyerek geçirir. Bu masalların içinde Vasilisa en çok mavi gözlü Buz İblisi’nin hikâyesini dinlemeyi sever. Yaşlı köylüler ise Buz Kralı’ndan korkmakta ve evlerini ondan koruyan ruhları ödüllendirmektedir.

 

Yıllar sonra Vasya’nın üvey annesinin gelişiyle tüm hayatları değişir. Kadın, ev perilerinin uzaklaştırılmasını emreder ve onları ödüllendirmeyi yasaklar. Vasya bunun kötü talihe işaret olduğunun farkındadır ve çok geçmeden peş peşe gelen felaketler köyün yakasını bırakmaz.

 

Tehlike yaklaştıkça Vasya, ailesini bekleyen tehditten onları korumaya çalışır. Ancak bu mücadelesi onu hiç tahmin edemeyeceği bir maceraya sürükleyecek, bakıcısının anlattığı masalların gerçeğe dönüştüğü yepyeni dünyalar keşfetmesini sağlayacaktır.

“Bir Kış Gecesi Masalı – Katherine Arden” için 1 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.