Bir Düşmandan Daha Fazlası - Mia Sosa - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Bir Düşmandan Daha Fazlası –  Mia Sosa

Bir Düşmandan Daha Fazlası – Mia Sosa

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2021
Eklenme: Mayıs 28th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 357
Yazar: Mia Sosa

1.126 Kişi Tarafından Görüldü

Tek sorun eski nişanlısının erkek kardeşi Max ile birlikte çalışmak zorunda oluşudur. Pazarlama uzmanı olan Max ise markasını genişletmeye ve sektörde iz bırakmaya kararlıdır. Fakat abisinin eski nişanlısı Lina ile çalışacağını öğrenir. Üstelik eski yengesi ondan hiç hoşlanmaz. Çünkü Max aslında abisini evlenmekten vazgeçiren kişidir ve Lina’nın ondan intikam alması kaçınılmazdır.

 

Lina ve Max aralarındaki kıvılcımın düşmanlıktan kaynaklanmadığını anlar. Bu talihsiz çift aynı takımda olmak zorundadır ve ilişkilerinin arkadaşlığın ötesine geçemeyeceğinin de farkındadır.

 

Tek bir sorun var… kendi başarısız nikahlarından en iyi (bunu en kötü yapan) adamla işbirliği yapması gerekiyor. Ağabeyinin gölgesinde yaşamaktan bıkan pazarlama uzmanı Max Hartley, markasını büyütmek isteyen, imrenilen bir otel müşterisine damgasını vurmaya kararlıdır.Ardından, ağabeyinin son derece zeki, göz kamaştırıcı – kesinlikle yasak – eski nişanlısıyla çalışacağını öğrenir. Ve ondan nefret ediyor.

 

Önümüzdeki birkaç hafta hayatta kalabilirlerse ve birbirlerini öldürmeden sunumlarını yapabilirlerse, ikisi de önden çıkacak. Ama Max, erkek kardeşini gelini terk etmeye teşvik ettiğinden beri bir numaralı halk düşmanıdır ve Lina da kendi intikamını almaya hazırdır. Yine de, bu talihsiz çift asla geçici oyun arkadaşları olamaz çünkü Lina aşık olmakla ilgilenmiyor ve Max bir daha kardeşine ikinci olmayı reddediyor…

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.