Beynine Format At - M. Barış Muslu - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Beynine Format At – M. Barış Muslu

Beynine Format At – M. Barış Muslu

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2013
Eklenme: Kasım 26th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 240
Yazar: M. Barış Muslu

1.521 Kişi Tarafından Görüldü

Sağlık, mutluluk, başarı ve tüm hedeflerine ulaşmak için beynine format at!

Evet, size gül bahçesi vaat ediyorum!

Kronik ağrılarınıza, hayatınızı zorlaştıran yanlış inançlarınıza son vereceksiniz.

Hem de gayet bilimsel, etkin ve sistematik bir yöntemle. Çoğu durumda dakikalar içinde!

Tek şartım var!

Siz de iyi bir öğrenci olacak, kendi üzerinizde çalışmak için zaman ayıracaksınız.

Pozitif düşün, hayallerin gerçek olsun diyen, etkisi ara gazı vermekten öteye gitmeyen kişisel gelişim kitaplarından siz de sıkılmadınız mı zaten?

Öyleyse tam yerine geldiniz demektir!

Biz şimdi birlikte bambaşka bir şey yapacağız.

Gerçek bir temizlik operasyonuyla ilkel programlarından bir türlü vazgeçmek istemeyen beynimize format atacağız!

NeuroFormat yöntemiyle hayatımızı baştan aşağı değiştireceğiz.

Ne duruyoruz?

Hadi, başlayalım artık

Kitap’da anlatılmak istenen; olumlu ve mantıklı düşünceler ile korkularını ve takıntılarını  en aza indirmek. Köpekten korkuyorsan köpeğin olduğu ortamda bulunarak korkunla yüzleşmek ve korkuyu yenmek üzerine odaklanılmış.

Özet

Zaman sahiden her şeyin ilacı mıdır yoksa yalnızca anıların biriktiği tozlu bir sandık mı? Hayat hızla akıp giderken yaşanan her şeyin geride kaldığını düşünmek, hatta bunların bir kısmını unutmak elbette ki mümkün. Fakat beyin oldukça ilginç ve karmaşık bir sisteme sahip… Öyle ki siz unutsanız dahi bilinçaltı her şeyi ilk günkü gibi hatırlamaya devam ediyor.

Beynine Format At, işte tam da bu konuya yönelik, okurlarına evde terapi imkânı sunuyor. Alışılagelen kişisel gelişim kitaplarının aksine bu kitap, motivasyonu artırmaya yönelik cümlelerle yaşam koçluğu görevi üstlenmiyor. Bunun yerine, “NeuroFormat” adı verilen terapi yöntemini her yönüyle okuyucuya aktarıyor ve bu sayede kişinin bilinçaltındaki travma izlerini silmesine yardımcı olmayı hedefliyor.

Travmaların Etkilerini Bilinçaltından Silmek Mümkün!

Esas mesleği mühendislik olan Barış Muslu, lise ve üniversite yıllarını geçirdiği ABD’de aynı zamanda NLP (Neuro-linguistic Programming / Sinir Dili Programlaması)  üzerine de eğitim aldı. Ve bundan sonra psikoterapi tekniklerine de yoğunlaşmaya başladı.

Kaygı ve korkuların özellikle çocukluk yaşlarındaki travmalara bağlı olarak geliştiği, neredeyse herkes tarafından bilinen bir gerçek. Fakat Barış Muslu, bunun da ötesinde, çeşitli hastalıklar ve fiziksel rahatsızlıklara da yine bu travmaların sebep olabileceğini iddia ediyor. Temel olarak belirli nörolojik noktalara vurma ve bununla eş zamanlı olarak gerçekleştirilen göz hareketleriyle uygulanan NeuroFormat, tüm bunlara sebep olan travmaları bilinçaltından silerek yaşam kalitesini artırıyor.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.