Beynin Gizli Güçleri - Amargi Hillier - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Beynin Gizli Güçleri – Amargi Hillier

Beynin Gizli Güçleri – Amargi Hillier

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2007
Eklenme: Haziran 4th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 262
Yazar: Amargi Hillier

756 Kişi Tarafından Görüldü

 

Artık Sır Olarak Tutulan Bilgilerin Açıklanma Zamanı!

 

Potansiyelinizi aktive etmeniz için size muhteşem bir kaynak! Dünyada büyük yankı uyandıran bu kitaptan öğreneceğiniz teknikler ve bilgiler sayesinde hayatınız sonsuza dek değişecek! Bu teknik ve bilgilerle koşullarınızı ve gerçekliğinizi değiştirecek gücün içinizde olduğu düşüncesi ulaşılmaz bir şey olmaktan çıkacaktır. Bazı insanlar bunu uzun zamandır kullanıyorlar. Peki ya siz daha önce bu teknikleri hiç duymadınız ya da öğrenmediniz mi?

 

Bu kitapta anlatılan teknikleri kolay bir şekilde aktarmak için eğlenceli bir konu seçtim. Teknikleri; Baştan Çıkartma ve Cezbetme konusu üzerinden anlattım fakat bu sizi yanıltmasın, okuduğunuzda fark edeceksiniz ki bütün teknikler istediğiniz her konu ve alan için değiştirilerek kullanılabilir. Önemli olan tekniklerin temelini, barındırdıkları güçleri ve içerdiği öğeleri kavramanızdır. Bunu yaptığınızda; Sağlık, İlişkiler, Para ve aklınıza gelen her konu için bu güçlü teknikleri rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

Bu kitap, görünmez dünyayı nasıl ele geçireceğinizi ve nasıl kendi komutanıza alacağınızı gösterecektir. Bunu yapmaya başladığınızda hayatınızın akışı değişecektir. Denemeye var mısınız?

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.