Beni Özledin Mi? (Baltimore Serisi 3) - Karen Rose - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Beni Özledin Mi? (Baltimore Serisi 3) – Karen Rose

Beni Özledin Mi? (Baltimore Serisi 3) – Karen Rose

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2014
Eklenme: Ağustos 11th, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 544
Yazar: Karen Rose

2.022 Kişi Tarafından Görüldü

Beni Özledin Mi?, Amerikanın sayılı zengin ailelerinden birine mensup delikanlı Ford Elkhard ve sevgilisi Çin asıllı Kimberly gece yarısı kaçırılmış ve bu esnada Fordun koruması Zacharias öldürülmüştür.

Ford, elleri ve ayakları bağlı; ağzı bantlı vaziyette gizli bir yer altı sığınağında rehin tutulmaktadır. Kimberlynin akıbeti ise meçhuldür.

Ford, Eyalet Savcı Yardımcısı Daphne Montgomerynin oğludur ve 3 Aralık 10.00da annesinin yürüttüğü bir cinayet davasıyla ilgili olarak jüri nihai kararını verecektir. İlgili taraflar, basın ve Amerika halkı dava sonucunu heyecanla beklemektedir.

Gençleri kaçırıp bir polisi öldüren Doug ise sabahın kör saatinde, arka sokakların birinde cinayet sanığı Reggienin ağabeyi George Millhousea bazı silahlar satmakla meşguldür.

Doug, Fordu fidye için mi kaçırmıştır? Eğer öyleyse niçin Elkhartlara telefon etmez? Yoksa o, Millhouse ailesinin bir maşası mıdır? Eğer öyle olsaydı Ford u çok daha önce kaçırması gerekmez miydi? Kimberly kimdi ve şimdi neredeydi? George satın aldığı silahlarla ne yapacaktı?

İlk sayfasından itibaren okuyucunun zihninde birçok soru oluşturan romanda, akıcılığı ve gerilimi sağlayan her cevap beraberinde yeni soruları getiriyor.Müthiş bir kurgu ve müthiş bir aksiyonlar zinciri

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.