Benden Sonra - Colleen Oakley - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Benden Sonra – Colleen Oakley

Benden Sonra – Colleen Oakley

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2016
Eklenme: Ağustos 20th, 2019
Dil: Türkiye
Sayfa: 392
Yazar: Colleen Oakley

1.620 Kişi Tarafından Görüldü

“Aşkın en zor yanı bırakıp gidebilmektir…”

Yirmi yedi yaşındaki Daisy, üç yıl önce göğüs kanserini yenmişti. Şimdi bu yeniden nasıl başına geliyor olabilirdi?


Kansersiz geçen üçüncü yılını kocasıyla birlikte kutlamak üzereyken Daisy can yakıcı bir gerçekle yüz yüze kalır: Doktoru kanserin geri döndüğünü, bu defa agresif olarak ilerlediğini söyler ve kendisine kısa bir ömür biçer.

Ölüm korkutucu bir gerçektir ama acı veren duygularla boğuşan Daisy’nin asıl korktuğu, kendisi ölünce, çekiciliği bir yana, dikkati dağınık ve ev işleri konusunda son derece beceriksiz olan kocası Jack’in ne yapacağıdır? Daisy geriye kalan zamanında yapabileceği tek bir şey olduğunu fark eder: O da Jack’e yeni bir eş bulmaktır.


Böylece Jack’le ilgilenebilecek birisini aramaya başlar. Parklarda, kafelerde ve çöpçatanlık sitelerinde gezinir. Fakat araştırmasını ilerlettikçe planının mantıklı olup olmadığını giderek daha çok sorgulamaya başlar. Kocasının başka bir kadınla olması düşüncesi Daisy’yi kalan kısacık zamanında tek bir soruya doğru iter: Kocasının mutluluğu mu, kendi mutluluğu mu önemlidir?


“Eğer Jojo Moyes’in Senden Önce Ben adlı romanını sevdiyseniz, bu kitap tam size göre.”
Catherine McKenzie


“Colleen Oakley üç büyük temayı; hayatı, ölümü ve aşkı ele almış ve bir mücevher yaratmış. Benden Sonra mizah, zekâ ve merhamet dolu bir hikâye. Oakley’nin yepyeni anlatım tarzına bayıldım ve kitabın bitmesini hiç istemedim.”-Lynn Cullen, Bayan Poe adlı çoksatan romanın yazarı


“Oakley, çok yönlü karakterleri ve cömertçe kullandığı kara mizah sayesinde okuru ustalıkla duygulandırıyor.”
-Publishers Weekly


“Daisy’nin kendisinden sonra hayatın nasıl olacağını düşünürken yaşadığı acısını, karmaşasını ve hüznünü içinizde hissetmemeniz imkânsız… Bu duygu yüklü roman size gözyaşlarınız arasında kahkaha attıracak.”
-Kirkus Review


“Bu duygusal çıkış romanı ve pervasız kadın kahramanı sizi ağlarken güldürecek. Geç saatlere kadar uyumadan, son sayfaya gelene kadar okumaya devam edeceksiniz.“-Jennie Shortridge, Aşk Su Anı adlı romanın yazarı

Az Bir Ömrü Kaldığını Örenen Genç Bir Kadının Dokunaklı, Yürekleri Isıtan ve Özgün Hikayesi.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.