Baş Belası Yan Komşum - R. L. Mathewson - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Baş Belası Yan Komşum – R. L. Mathewson

Baş Belası Yan Komşum – R. L. Mathewson

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Haziran 2016
Eklenme: Haziran 19th, 2019
Dil: Türkiye
Sayfa: 312
Yazar: R. L. Mathewson

2.064 Kişi Tarafından Görüldü

Jason’ın, Haley’nin hayallerinin işini ve hayallerinin evini kâbusa çevirmesi uzun sürmemişti.Adam tam bir barbardı. İşte sürekli onun kendisinden kâğıt, kalem, kitap gibi şeyleri, hatta masasını “ödünç” almasıyla uğraşmak zorunda kalıyordu.

Fakat evde işler çok daha kötüydü. Haley son beş yıldır, dışarıda asılı çamaşırlarına takılan ve evinin etrafına saçılan paintball toplarıyla, gürültülü müzikler ve partilerle, iki kez çiti tırmanıp Haley’nin havuzunda yüzmeye çalışan çıplak insanlarla, gecenin üçünde sarhoş bir halde oynanan basketbol oyunlarıyla, kadınların Jason’ın ön bahçesinde sinir krizi geçirmesine ve bazen pislik herif çıkıp onlarla ilgilenmeyi reddettiğinde onun bahçesinde kriz geçirmelerine katlanmıştı. 

Sürekli itilip kakılan taraf olmaktan bıkan Haley değişecekti ve işe komşusundan başlamaya karar verdiğinde hızla Jason’ın dünyasına çekileceğini hiç hesaba katmamıştı. Fakat onun bir planı vardı ve baş belası yan komşusunun cazibesine kapılıp oyununa gelmeye hiç niyeti yoktu.

Jason’ın beklediği son şey ise bahçesinden söktüğü alelade çiçekler yüzünden utangaç yan komşusunun kendini kaybetmesiydi.

Kısa süre içinde onu kanatları altına almaya karar verdiğindeyse hayatına ne kadar rahatça uyduğunu fark etmeye başlamıştı. Artık tek yapması gereken tüm bunların bir oyun olmadığına onu ikna etmesiydi.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.