Bana Son Söylediği - Laura Dave - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Bana Son Söylediği – Laura Dave

Bana Son Söylediği – Laura Dave

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2021
Eklenme: Mart 19th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 256
Yazar: Laura Dave

490 Kişi Tarafından Görüldü

Bana Son Söylediği ; Owen Michaels kaybolmadan önce çok sevdiği karısına bir yıllık bir not kaçırır: Onu koruyun . Kafa karışıklığına ve korkusuna rağmen, Hannah Hall notun kime atıfta bulunduğunu tam olarak biliyor – Owen’ın on altı yaşındaki kızı Bailey. Annesini çocukken trajik bir şekilde kaybeden Bailey. Yeni üvey annesiyle kesinlikle hiçbir şey yapmak istemeyen Bailey.

 

Hannah’nın Owen’a giderek artan umutsuz çağrıları cevapsız kalırken, FBI Owen’ın patronunu tutuklarken, bir ABD polisi ve federal ajanlar Sausalito’daki evine habersiz gelirken, Hannah kocasının söylediği kişi olmadığını çabucak anlar.

Hannah ve Bailey gerçeği keşfetmek için yola çıkarlar. Ancak Owen’ın geçmişinin parçalarını bir araya getirmeye başladıklarında, ikisinin de tahmin edemeyeceği yeni bir gelecek inşa ettiklerini çok geçmeden fark ederler.

 

Baş döndürücü temposu, baş döndürücü olay örgüsü ve akılda kalan aile dramı ile The Last Thing He Told Me , son, yürek burkan dönüşüyle ​​sizi şok edeceği kesin olan sürükleyici bir gizem.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.