Bal Köpüğü - Zeynep Işıklar - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Bal Köpüğü – Zeynep Işıklar

Bal Köpüğü – Zeynep Işıklar

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2015
Eklenme: Ocak 17th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 331
Yazar: Zeynep Işıklar

3.477 Kişi Tarafından Görüldü

Soğuktu. Teni kadar soğuktu bakışları. Ardındakileri gizleyen, kendine dair en ufak bir iz taşımayan koyu kahve gözler… Vurulmuştum.

 

Kendi iyiliğim için ondan uzak durmamı istemişti. Ardından beni öperken tüm benliğimi ele geçirdiğini fark edememiş miydi?

 

Ona bağlanmış, kendimi dudaklarının tadında, teninin soğuğunda kaybetmiştim. Gözlerinin kenarlarına işlemiş gölgelerini yok etmek istemiştim. Sustukça taşlaşan kalbini eritmek… Oysa derin sessizliği değil miydi beni ona çeken?

 

“Yok, Azra. Anlatacak bir şeyim yok. Gördüğün kadarım işte.” Değildi.

 

Özet

 

Azra, ailesinin tek kızı, Fransa’da doğmuş büyümüş, zeki, akıllı, güzel ve çekici hiç aşık olmamış. Ama erkeklerle oynamayı seviyor. Yakın arkadaşı Merve , 7 yıldır birlikte Fransa da beraber okumuşlar kardeş gibi olmuşlar. Okulu bitirdikten sonra Türkiye’ye beraber dönüyorlar. Ve Azra da Merve’ler de kalmaya başlıyor.

Görkem, Merve’nin ağabeyi. Merve Fransa’dan dönerken yanında Azra ile gelince aynı evde kalmaya başlıyorlar. Görkem ilk başlar da Azra’dan uzak duruyor.

 

Kardeşinin arkadaşı olması , aşka , sevgiye inanmamasından dolayı. Hayatında hiç değer verdiği bir kadın olmamış. Sadece yatak arkadaşları olmuş.

 

Görkem kendi  doğum gününde Azra’dan uzak kalamayacağını fark eder. Azra barda bir adamda içki içip gülüşünce kıskanır ve Onu tuvaletlerin oradaki koridorda sıkıştırıp öper ve ilişkileri başlar. Görkem çok içine kapanıktır Azra ile pek konuşmaz ve sadece yatak ilişkileri iyi gider. Ve çok baskıcıdır.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.