Aydınlıkta (Heart in Darkness Serisi 2) - Laura Kaye - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Aydınlıkta (Heart in Darkness Serisi 2) – Laura Kaye

Aydınlıkta (Heart in Darkness Serisi 2) – Laura Kaye

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2016
Eklenme: Ocak 18th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 288
Yazar: Laura Kaye

2.072 Kişi Tarafından Görüldü

Karanlıkta Başlayan Tutkular

Caden ile Makenna, karanlık bir asansörde geçen baş döndürücü gecenin ardından doludizgin bir aşka yelken açmıştır.Küçük yaşta trafik kazası geçiren ve bu travmayı atlatamayan Caden, Makenna’yı bir gün kaybedebileceği düşüncesiyle bu ilişkiden korkmaktadır.Diğer taraftan Makenna onu ailesiyle tanıştırmaya karar verir fakat bu Caden’ı rahatlatmaz, aksine yeni endişelerin içine atar.

 

Aşkın Işığını Ararken

Makenna’nın baba evinde karşılaştığı bazı sorunlar Caden’ı epey zorlar, zira ağabeyinin ve eski sevgilisinin Makenna’yla ilgili başka planları vardır. Endişelerine bir yenisi daha eklenince beynindeki zifiri karanlığa boyun eğen Caden, Makenna’yı terk eder ve iyice dibe vurur.

 

Caden artık içine düştüğü bataklıktan çıkmak, kendine güvenini yeniden kazanmak ve Makenna’nın ona sunduğu tutkulu aşka kavuşmak zorundadır. Caden ve Makenna eski ateşli günlerine dönüp bu karanlıktan çıkabilecek, sonsuz bir aşk vaat eden aydınlığa ulaşmayı başarabilecek midir?

 

Karanlıkta kalan duyguları bir tek aşk aydınlatır…

 

Caden ve sevdiceği Kızıl asnsrde kapalı kaldıktn sonra dolu dizgin bi aşka yelken açıyorlar. Ta ki Kızıl’ın şükran günü için ailesi ile Caden’i tanıştrmk istemesine kadar. Caden kucuklugunde annesi ve kardesini kaybettigi bir trafik kazasi gecirmis.

 

O kazadan sonra ona kapalı alanda kalma korkusu ve stres sonrasi bozukluk olan anksiyete hastaligi kalmis. Makenna’nin ailesi ile tanistrmk istemesi bunu daha cok tetikliyor.

 

Ne kadar kendini dizginlese de Makenna’nin ailesinn evinde olanlr durumu daha cikmaz hala sokuyor. Bu kitapta daha cok Caden’in korkulari ve bunun ile savasmasini okuyoruz

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.