Av - Selvi Atıcı - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Av  –  Selvi Atıcı

Av – Selvi Atıcı

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Mart 24th, 2023
Dil: Türkiye
Sayfa: 225
Yazar: Selvi Atıcı

1.800 Kişi Tarafından Görüldü

KİM AV? KİM AVCI?

 

Lilian, Delf bozkırlarında mutlu bir ailesi ile beraber yaşayan, kendi halinde ve çok güzel bir genç kızdır. 15 yaşındayken yanlış zamanda kötü bir adamla yaşamaması gereken bir aşkı yaşar ve masumluğunu kaybeder. O günden sonra erkeklerle ilgilenmemeye başlar. Ve kendini şifacılığa verir. Aradan yıllar geçer, Lilian giderek güzelleşmektedir. Fakat Delf bozkırları zor durumda kaldığı için güçlü bir lider olan Iron ile bir antlaşma yaparlar.

 

Delf’in topraklarını koruma karşılığında Iron, Lilian ile evlenmek ister. Fakat Lilian bunu kabul edemez. Masumluğunu kaybettiği için o artık evlenemez, bir aile kuramaz. Ona her şey yasaktır. Iron’ı tüm halkın önünde küçük düşürdüğü için ölüm cezası alır.

 

Bunu hakkettiğini düşünen Lilian, ölüm anını bekler ama bir şekilde kaçmayı başarır !

 

Bu durum karşısında Iron  deliye döner. Ve en güvendiği askerine, Rick’e bir görev verir. Lilian ya bulunacak ya bulunacak ! Başka yolu yok.

 

Rick ise kadınları sadece yatakta kullanan ve bu görevi zaman kaybı gören bir adamdır. Yine de liderine karşı çıkmaz ve Lililan’ı bulmak için uzun bir yola çıkar.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.