Atlas Altılısı I - Olivie Blake - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Atlas Altılısı I – Olivie Blake

Atlas Altılısı I – Olivie Blake

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2022
Eklenme: Ocak 15th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 379
Yazar: Olivie Blake

4.092 Kişi Tarafından Görüldü

İSKENDERİYE CEMİYETİ’NE HOŞ GELDİNİZ.

Her on yılda bir, dünyanın önde gelen topluluklarından biri olan İskenderiye Cemiyeti’ne katılmak için altı yetenekli büyücü seçilir. Seçilen büyücüler, en çılgın hayallerinin bile ötesinde bir güce ve prestijli bir hayata sahip olacaktır.

 

Ama ne pahasına?

 

Seçilen her büyücünün, cemiyetin sırlarla dolu davetini kabul etmek için kendine göre bir sebebi vardır. Bu, en tehlikeli düşmanlarına yaklaşmak ya da güvendikleri müttefiklerin ihanetiyle yüzleşmek anlamına gelse bile, İskenderiye saflarına katılmak için bir yıl boyunca ölümüne bir mücadeleye atılacakladır.

 

Bu, hepsinin yıl sonunda hayatta kalamayacakları anlamına gelse bile.

 

SIRLAR. İHANET. BAŞTAN ÇIKARMA. GÜÇ.

 

özet

 

İskenderiye cemiyeti İçin her 10 yılda bir en iyi büyücülerden altı kişi seçilir ve bunlardan sadece beş kişi kalacaktır. Bu altı kişi birbirinden nefret etmiyor ama birbirinden de hoşlanmıyor. İçlerinden sadece ikisi birbirini tanıyor Nico ve Libby ikisinin de büyüsü oldukça güçlüdür.

 

Bu cemiyete toplanmanın bir amacı da büyü güçlerini güçlendirmek. Henüz kendilerinin bile farkına varmadığı güçlerini tanımak. Atlas Blakely bu altı kişiye teklif sunar. Teklifleri kabul eden büyücüler 2 yıllık bir eğitimden geçecektir.

 

Hepsi kendi teorisini ır gibi saklıyordu.Ama bir taraftanda büyüleri ile birbirlerini öne çıkarıyorlardı.. Peki bu cemiyet gerçekten düşündükleri gibi mi ? Her on senede bir birinin eleneceğini bilerek altı aday seçiyorlar.

▆ ▇ █ ÜCRETSİZ İNDİR/OKU █ ▇ ▆

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.