Ateşten Doğan (Ateş Serisi 8) - Karen Marie Moning - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Ateşten Doğan (Ateş Serisi 8) – Karen Marie Moning

Ateşten Doğan (Ateş Serisi 8) – Karen Marie Moning

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2017
Eklenme: Ocak 18th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 513
Yazar: Karen Marie Moning

2.697 Kişi Tarafından Görüldü

Gökyüzünde kan vardı. Sokaklarda kan vardı. Kalbinde… Bıçağında ateş. Zaman. Hem düşman hem de müttefikti.

Karen Marie Moning’in destansı “Ateş” serisinin yeni romanında Mac, Barrons, Ryodan ve Jada geri dönüyor. Tehlike hiç bu kadar büyük, aralarındaki kimya hiç bu kadar ateşli olmamıştı.

Okura karmaşık bir entrikalar ağı ve dört dörtlük bir macera sunan Hastalık Ateşi, kadim kötülükler, şehvet, ihanet, bağışlama ve aşkın kurtarıcı gücü üzerine sürükleyici bir masal.

İnsan ve Fae dünyalarını ayıran eski duvar yok olduğunda, evrenin özü zarar gördü ve şimdi dünya yavaş yavaş yok oluyor. Gezegeni sadece Yaratılış Şarkısı; hayatın kaynağı olan o tuhaf, tehlikeli melodi kurtarabilir. Ancak efsanevi şarkıyı arayanlar eski yaralarla, yeni düşmanlarla, kızgın tutkularla ve alev alev yanan intikam ateşiyle de baş etmek zorunda.

Bir zamanlar kadim büyünün temas ettiği normal bir şehir olan Dublin, artık normalliğini kaybeden, tamamen büyülü bir şehir. Ve savaşla altüst olan sokaklarında Mac şimdiye kadarki en amansız düşmanıyla karşılaşacak: Kendisiyle.

Gece vahşi, heyecanlı, fırtınalıydı. Henüz yazılmamıştı. Tıpkı onun gibi.Senaryosu büyük bir özenle yazılmış bir filmde yaşanan beklenmedik olaylar gibiydi.

Ceketi arkasında karanlık kanatlar gibi dalgalanırken su kulesinin yağmurla ıslanmış çatısında yürüdü ve çatının kenarına çömeldi. Dirseklerini dizlerine dayadı ve aşağıda uzanan şehre baktı.

Çakan şimşekler ile altın ve kızıl renkteki çatılar bir anlığına yaldızlı gibi parlıyor ve gümüş rengindeki ıslak sokaklar aydınlanıyordu. Kehribar renkteki gaz lambaları ışıldıyor, pencerelerin ardında soluk ışıklar titriyor ve havada Peri büyüsü dans ediyordu. Kaldırım, taşlarından bir sis bulutu yükseliyor, ara sokaklara ve karanlık binalara doğru akıyordu.

Modern insanların pagan tanrıları ile omuz omuza dolaştığı bu kadim ve ışıldayan şehirden başka bir yerde olmayı istemiyordu.

Karen Marie Moning in Ateş serisinin 1 ve 8 bölümü sitemizde yayınladık. Serinin tamamını sitemizde kısa zamanda bulabilirsiniz.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.