Ateş Laneti Night Prince Serisi 1 - Çifte Bela 2 - Jeaniene Frost - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Ateş Laneti Night Prince Serisi 1 – Çifte Bela 2   –  Jeaniene Frost

Ateş Laneti Night Prince Serisi 1 – Çifte Bela 2 – Jeaniene Frost

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2021
Eklenme: Nisan 27th, 2021
Dil: Türkiye
Yazar: Jeaniene Frost

3.066 Kişi Tarafından Görüldü

Ateş Laneti Night Prince Serisi 1

 

O, kendisine Karanlık bir güç bahşedilmiş, Lanetli bir ölümlü…

Leila, bedeninde korkunç izler bırakan ve hayallerini yerle bir eden o trajik kazadan sonra, başına daha kötüsünün geleceğini düşünemezdi. Oysa artık dehşet verici bir yeteneği vardı. Elektriği istediği gibi yönetebiliyordu ve tek bir dokunuşla insanların en karanlık sırlarını öğrenebiliyordu.

Leila, laneti yüzünden yapayalnız bir hayat sürmeye mahkum olduğuna inanıyordu. Ta ki gecenin yaratıkları onu kaçırana ve dünyanın en ünlü vampirine ulaşması için zorlayana dek… O, gecenin prensi…

Vlad tepesi en büyük vampir efsanesine ilham veren vampir. Yalnız sakın ona dracula deme hatasına düşmeyin. Vlad’ın ateşi kontrol etme yeteneği, onu, vampirlerin en tehlikelisi haline getiriyor ama düşmanları, vlad’a karşı kullanacakları yeni bir silah buldu: neredeyse vlad’ınkiyle yarışacak güçlere sahip, güzel bir ölümlü. Fakat Vlad’la leila tanışır tanışmaz, tutkuları alevlenecek ve onları esir alacaktı. Üstelik bedenleri gibi düşmanları da birdi artık ve onları durdurmak için birlikte mücadele etmeleri gerekiyordu.

Ateşin laneti ikisini de yok etmeden…

 

Ateş Laneti Night Prince Serisi 1

 

Çifte Bela 2

 

 

Karanlıklar Prensi’yle Çıkmanın Zorlukları Vardır… Leila’nın psişik yetenekleri onu yarı yolda bırakıyor ve genç kadın artık geleceğin ona hazırladıklarından habersiz.

Bu da yetmezmiş gibi karanlık sevgilisi Vlad bir süredir ondan uzak duruyor. Leila görmezden gelinmeyi kabul etmeye niyeti olmayan modern bir kadın. Özellikle de onu sevdiğini hâlâ itiraf etmeyen yakışıklı vampirin ilgisizliği artık sınırı aşmışken. Sonsuz aşk ile aşksız bir sonsuzluk arasında seçim yapmak gibi.

Çok geçmeden yaşanan beklenmedik olaylar Leila’yı sirke geri götürecek. Ve bütün trajedi işte o zaman başlayacak. Kendini, düşündüğünden de yakın olduğu bir katilin hedefinde bulan Leila kime güvenecek?

Tutkusuna karşı koyamadığı acımasız vampire mi, yoksa ona arkadaştan da yakın olmak isteyen, işkence görmüş bir korumaya mı? Her adımı tehlikelerle dolu bu yolda tek bir yanlış adım Leila’yı sonsuza dek yok edecek…

 

Çifte Bela pdf indir

 

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.