Ateş Ejderhalarının Sonu - Farah Oomerbhoy - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Ateş Ejderhalarının Sonu – Farah Oomerbhoy

Ateş Ejderhalarının Sonu – Farah Oomerbhoy

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2019
Eklenme: Kasım 15th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 334
Yazar: Farah Oomerbhoy

738 Kişi Tarafından Görüldü

Sihir onu en çılgın hayal gücünün bile ötesinde bir dünyaya çekene kadar hiçbir zaman ait olduğunu hissetmedi. Throne of Glass serisinin ve Grisha Üçlemesinin hayranları için mükemmel.

 

On altı yaşındaki Aurora başka biri olmayı diliyor.Ancak kaçırılıp eski bir duvar halısının içinden Avalonya’nın büyülü dünyasına sürüklendiğinde, çok geçmeden bazı rüyaların kolayca kabusa dönüşebileceğini keşfeder.

 

Her fırsatta ihanet tehdidiyle karşı karşıya kalan ve çaresizce kendini kanıtlamaya çalışırken, Avalonya’nın yedi krallığının varlığını tehdit eden karanlık, karmaşık bir siyasi entrika ağını ortaya çıkarır.

 

Bir peri arkadaşı olan güçlü Silverthorne Dükü ve Kara Kurt adlı yakışıklı ama gizemli bir kanun kaçağının yardımıyla Aurora, büyüsünde ustalaşmak ve çok geç olmadan nadir güçlerini kontrol altına almak için mücadele ediyor.

 

Başarısız olursa, yeni evi ve ailesi sonsuza dek köle olacak….

 

The Last of the Firedrakes , Avalonia Chronicles’ın büyüleyici YA fantezileri serisinin ilk romanıdır. Dirençli kadın kahramanları, bolca sihri, ölümsüz fae savaşçılarını ve ateşli romantizmi seviyorsanız, Farah Oomerbhoy’un büyüleyici hikayesine bayılacaksınız

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.