Aşk Sarmalı - Liz Carlyle - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Aşk Sarmalı – Liz Carlyle

Aşk Sarmalı – Liz Carlyle

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Temmuz 2012
Eklenme: Aralık 7th, 2018
Dil: Türkçe
Sayfa: 392
Yazar: Liz Carlyle

4.117 Kişi Tarafından Görüldü

Karanlık bir arzu ne zaman karşı konulmaz bir hale gelir?

Zoe Armstrong son derece güzel, çekici ve zengin olmasına rağmen evlenilmesi mümkün olmayan bir kadındır. Gerçek aşktan doğacak bir evliliğin imkânsız olduğunu düşündüğü için sosyetenin emsalsiz flört düşkünü ve baş belası olma rolünü kabullenmiştir. Sosyetenin en parlak mücevherlerinden olsa da eş seçimi Londra’nın en berbat servet avcılarından oluşan bir listeden ibaretmiş gibi görünmektedir. Fakat duygusallığı yüzünden pervasızca davranınca tüm işler değişecektir..

Mercer Markisi Stuart Rowland, Zoe’nin çocukluktan beri geniş ailesinin bir parçası olmuştur. Zoe ne kadar hayat doluysa, o kadar asık suratlı olan Mercer ikisinden daha kötü bir çift olamayacağını düşünmektedir.. Ta ki hayırsız kardeşi Robert kimsenin aklına gelmeyecek bir şey yapıp Zoe’yle nişanlanana kadar. Bir skandaldan ve sosyetenin meraklı gözlerinden kaçabilmek için Mercer’ın taşradaki büyük malikânesine gelen Zoe ile Mercer karanlık arzularının artık reddedemedikleri, fırtınalı bir tutkuya dönüştüğünü fark edecektir.

“Liz Carlyle, öykülerine bir ustanın hüneriyle tutku ve entrika dokuyor.”
-New York Times bestseller yazarı Karen Robards-

“Aşk Sarmalı – Liz Carlyle” için 1 Yorum

  • Liz carlyle in yalnız benim ol kitabını da yükler misiniz? Çok seviniriz.. bu tür kitapların sayısının artması umuduyla

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.