Aşk Gibi Aydınlık Ölüm Gibi Karanlık - Mehmed Uzun - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Aşk Gibi Aydınlık Ölüm Gibi Karanlık – Mehmed Uzun

Aşk Gibi Aydınlık Ölüm Gibi Karanlık – Mehmed Uzun

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2020
Eklenme: Ocak 17th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 278
Yazar: Mehmet Uzun

658 Kişi Tarafından Görüldü

Aşka en çok çaresizlerin mi ihtiyacı vardır?

 

İki çaresiz, yalnız, eksik ve kırgın yürek aynı topraktan olmalarına rağmen yazgılarına yenik düşüp, farklı cephelerde yer alır. Baz devletin derinliklerinde, yalancı bir geçmişle beslenmiş bir komutan, Kevok, üniversiteyi bırakıp sevdiğinin ardı sıra dağları mekan tutan idealist bir genç kız. Ve bununla birlikte akıp giden, bir halkın makus talihi ve gelecek işaretleri. Yazgıları, onları en umulmadık zamanda buluşturup ölüme yolcu eder.

 

Baz. Güvercin. Kanatlar ve Güvercinler. Onların romantizmi. Kaderlerini anlatmak. Kartal ile Güvercin’in ölümle başlayan akıbetinin anlatıldığı roman, onların karışık kaderlerinin anlatılmasıyla devam eder ve devam eder, ardından ölümle biter.

 

Aynı topraktan ve bir sûddan iki kişinin alınlarına yazıp onları iki ayrı cephenin mensubu, hasım ve düşman yapmasınlar. Aşk Gibi Aydınlık Ölüm Gibi Karanlık, insanlığın ve insanlığın en eski destanı Gılgamış’a dayanmaktadır. Bu kadim ve kadim kitabın içeriğinden, ışığın yolunun karanlığın yolunda olduğunu hissediyoruz. Mücadele ışığı getirir, aşkın gücü ölümün karanlığını yener.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.