Anka II - Aslıhan Doğa - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Anka II – Aslıhan Doğa

Anka II – Aslıhan Doğa

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2021
Eklenme: Mart 24th, 2023
Dil: Türkiye
Sayfa: 718
Yazar: Aslıhan Doğa

1.253 Kişi Tarafından Görüldü

Oğlunun hasretiyle yeniden yurda dönem Derim artik ne oğlu Aşil den ne de sevdiği kadından ayrı kalmak niyetinde.

 

Anka Soylu ise hâlâ kızgın hâlâ öfke dolu.. Anka’ya kesinlikle hak veriyorum lâkin Derim’in üzülmesine de dayanamıyorum.

 

Özet

 

Anka aylardır gergindi. Beklenen felaketin her an kapısını çalacağı korkusuyla beklemek ve geldiğini bilmek, son senelerde yaşadığı rehavetin de sonuna geldiğinin işaretiydi.

 

Derim Akhan başarmıştı… 2 ay önce Konsey’e kabul edilmişti ve şimdi o da dünyayı kendi emelleri için rahatlıkla kullanan o birkaç adamdan biri olmuştu.  Bir zamanlar bu düşünce ütopik gelse de adam bunu başarmıştı sonunda.

 

Anka ve Derim… İki uç nokta, iki uç karakter… Onları ortada buluşturan küçük yürek Aşil… Aşil, Anka’nın kalbine kabul ettiremediği çekimin akışına kendini bırakmasını sağlayabilecek mi? Derim, yakıp yıktığı köprüleri tekrar inşa edip Anka’nın kalbini kazanabilecek mi? Kartlar yeniden dağıtılıyor. Hesapta yokken ortaya çıkan minik Aşil iki düşmanı bir noktada tekrar bir araya getiriyor. Serinin ikinci kitabını okurken sayfalar elinizde hızla akacak, kitabı bir çırpıda bitireceksiniz.

 

Hayat, gerçekten de insanlar plan yaparken kaderin kıs kıs güldüğü bir muammaydı.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.