Altıncı Duyu (Duyuötesi Algı) - Brian Ward - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Altıncı Duyu (Duyuötesi Algı) – Brian Ward

Altıncı Duyu (Duyuötesi Algı) – Brian Ward

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Aralık 2010
Eklenme: Mayıs 25th, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 94
Yazar: Brian Ward

2.988 Kişi Tarafından Görüldü

Kimi zaman yaşantımız içinde öylesine garip olaylarla karşılaşırız ki bu olaylara herhangi bir çözüm bulmak bizim için hemen hemen olanaksızdır.

Örneğin, Bermuda Üçgeni, Hint fakirlerinin halata tırmanması ve Filipinler’de elle yapılan ameliyatlar bizim için yanıtlaması oldukça güç olaylardır.

Ruh çağırma seansları hepimiz için oldukça ilginçtir. Bazı ruhsal olaylara bilim adamları dahi bir çözüm bulamamıştır. Bu kitap, siz okurlarımızı bu konularda aydınlatmak amacıyla hazırlanmıştır.

Kendinizi olağanüstü şanslımı görüyorsunuz? yaşamınızda sizi şaşırtan orastlantılar çokmu sık görülüyor?yoksa bir takım önsezilerinizmi var? yada evdekilerin bulmak için evin altnı üstüne getirdikleri bir şeyi hep sizmi buluyorsunuz?

Bunların tümü ruhsal yetenek yada genel terminolojide kısaltılmış olarak ESP diye bilinen Duyu ötesi algı olayının oldukça sık rastlanan biçimlerinden yalnızca bir kaçıdır.

Duyu ötesi sözcüğüyle normal duyularımızı kullanmaksızın olayları algılamamızı sağlayan bir tür yetenek ya da yetemekler dizisi kastedilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.