Allah ile Aldatmak (Türkiye'yi Kemiren İhanet) - Yaşar Nuri Öztürk - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Allah ile Aldatmak (Türkiye’yi Kemiren İhanet) – Yaşar Nuri Öztürk

Allah ile Aldatmak (Türkiye’yi Kemiren İhanet) – Yaşar Nuri Öztürk

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Eylül 2009
Eklenme: Şubat 5th, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 400
Yazar: Yaşar Nuri Öztürk

2.155 Kişi Tarafından Görüldü

Kur’an, “Allah ile aldatılmayın!” ihtarında bulunmasına rağmen Türk halkı, dinine olan derin saygısı yüzünden Allah ile aldatılıyor.

Allah ile aldatmanın rantından en büyük terör örgütleri bile yararlanıyor. Pkk’nın başı, yandaşlarına şu talimatı veriyor: “Peygamberler şerhi Urfa’ya ilahiyat akademisi kurun!”

Allah ile aldatmak; dini; çıkar, koltuk, baskı, egemenlik aracı yapan bir sanayi koludur. İşin esası bakımından ne dini vardır ne de imanı. Onun dini-imanı, Tanrısı, ibadeti hep çıkarı ve hesabıdır.

Allah ile aldatanlar dokunulmaz, eleştirilmez bir “tahakküm teolojisi” oluşturmuşlardır. Türkiye’de bu teolojiyi egemen kılmak istiyorlar ve bunda büyük ölçüde başarılı olmuşlardır.

Bu bir Haçlı-İngiliz siyasetidir. Atatürk bu şeytani siyaseti, ta 1920’de Müslüman dünyaya tanıtıyor; İngilizlerin siyasetinin ‘İslam’ı İslam’la yok etme siyaseti’ olduğunu ilan ediyor.

Allah ile aldatma zulmünün en ağırları kadın ve kadın 
hakları konusunda işlenmektedir. Türkiye’de bugün kadın, özellikle örtünme meselesinin istismarı aracılığıyla, Allah ile aldatan zümrelerin temel sömürü aracı olarak öne çıkarılmaktadır.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.