Aklını Başına Toplama Rehberi (Aptalın Deneyimi) - Mirzakarim Norbekov - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Aklını Başına Toplama Rehberi (Aptalın Deneyimi) – Mirzakarim Norbekov

Aklını Başına Toplama Rehberi (Aptalın Deneyimi) – Mirzakarim Norbekov

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2014
Eklenme: Ocak 19th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 340
Yazar: Mirzakarim Norbekov

3.688 Kişi Tarafından Görüldü

Elinizdeki kitap alışılmışın hayli dışında… Görme yetisıne yeniden kavuşmamızda yardımcı hızlı öğreten bir ders kitabı ya da başarısızlıktan dolayı kronik hasta olanlar için felsefi bir eser değil yalnızca;daha ziyade bir harekete geçme kılavuzu.

Burada, Uluslararası Bağımsız Uzmanlar Birliği tarafından 1998’e kadar bilinen alternatif tıbbi tedavi sistemleri arasında en iyisi olarak kabul edilen sistem anlatılıyor.

Bu kitabın türünü belirlemek zor. Bunun nedeni belki de benzeri bir kitabın olmaması. Kitabın yazarı, Mirzakarim Norbekov aydın ve güçlü bir şahıs.

Ruhu canlılığını koruyan, kendini tanımaya adanmışlara hizmet ederek onları ileri götüren bir ışık, iyilik ve sevgi savaşçısı. Kesin olan bir şey varsa, bu kitabın, karşısında kayıtsız kalınmasına izin vermeyişi.

Bazılarında antipati ve saldırganlık uyandıracak, benzersiz ifadesiyle bazılarının ise kendi gerçekliğini ve yüceliğini keşfetmesine yol açacak. Kısacası, elinizdeki kitap, sizin içinizde var olan satırlar arasını okuma yeteneğinizi keşfetmenize, gönül gözüyle görmenize, maddenin özünü ve derinliğini bulmanıza yönelik bir test kitabı.

Kitabınız aracılığıyla verilen fevkalade iyimserliğiniz ve yaşam sevginiz sağlığım, karakterim, yani kendi üzerimde çalışırken gücüme güç kattı ve istediğim şeyi mutlaka elde edebileceğime dair bir inanç verdi. Sonuç ise ortada!.. Bir şey daha: Kitabın rehberliğinde göz sağlığım için çalışırken bir sürü hastalıktan da kurtulacağımı hiç ummamıştım..Oleg Petroviç, 54 yaşında

Size, ‘Ben’ adlı o harikulade ve mucizevi dünyaya girebilme imkanını armağan eden bir insan olduğunuz için hitap ediyorum. Siz ve kitabınızın yardımıyla görme yetimi yeniden kazandım (4 diyoptri idi), bana soluk aldırmayan eklem ağrılarından ve İşte Mucize! 20 yıldır yakamı bırakmayan kekelemelikten de kurtuldum…Pavel, 25 yaşında

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.