Ahlaksız (Jonathan Stride Serisi 1) - Brian Freeman - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Ahlaksız (Jonathan Stride Serisi 1) – Brian Freeman

Ahlaksız (Jonathan Stride Serisi 1) – Brian Freeman

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2015
Eklenme: Temmuz 21st, 2020
Dil: Türkiye
Sayfa: 447
Yazar: Brian Freeman

1.795 Kişi Tarafından Görüldü

Ahlaksız (Jonathan Stride Serisi 1), Medya, Stride’ı bir seri katili yakalaması için zorluyor. Ama o, Rachel’ın çarpık geçmişini ortaya çıkardıkça, görünenin ardındaki gerçeğin insanların hayal ettiklerinden çok daha karmaşık ve çok daha kötü olduğuna inanmaya başlıyor.

Araştırma onu buzlarla kaplı kuzey ormanlarından Las Vegas’ın erotik sıcağına taşıyor. Ve Stride, açığa çıkardığı her sırla birlikte kendi hayatının da değiştiğini anlıyor.

Jonathan Stride, kaybolan, Kerry McGraht’in soruşturmasını devam ettirirken ikinci kaybolma vakası ile karşı karşı gelmişti. Rachel’de kayıp olmuştu.

Zor duruma düşen Teğmen Stride, eşinin acısını zihnine ve kalbine gömmeye çalışarak tüm gücünü ve bilgisini bu iki kızın üstüne yoğunlaştırmak için büyük çaba sarf etmekteydi.

Ne olmuştu bu iki kıza? Minesotta’nın Duluht kasabası daha önce böyle bir olay ile karşılaşmamıştı. Kızların akıbetini hem aileleri hem de tüm kasaba büyük bir merak içinde beklemekteydi.

 En büyük soru ise; kızlar kendi istekleri ile mi evlerinden ayrılmıştı yoksa herkesin korktuğu gibi kasaba da bir sapık mı vardı?

Arkalarında hiç iz bırakmayan kızlar acaba ölmüş veya öldürülmüşler miydi?

“AHLAKSIZ, heyecanın doruğa yükseldiği, bir solukta okuyacağınız bir roman.” Michael Connelly

“Nefes kesici bir biçimde gerçek ve tamamen inandırıcı… Bugünlerde bulabileceğiniz en edebi ve zarif yazım.” Jeffery Deaver


Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.