Ahitler - Margaret Atwood - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Ahitler – Margaret Atwood

Ahitler – Margaret Atwood

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2019
Eklenme: Ocak 17th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 502
Yazar: Margaret Atwood

1.220 Kişi Tarafından Görüldü

Ahitler; The Handmaid’s Tale’deki olayların üzerinden on beş yıldan fazla bir süre sonra, Gilead Cumhuriyeti’nin teokratik rejimi iktidardaki hakimiyetini sürdürüyor, ancak içeriden çürümeye başladığına dair işaretler var.

Bu kritik anda, birbirinden kökten farklı üç kadının yaşamları, potansiyel olarak patlayıcı sonuçlarla birleşir. İkisi, yeni düzende ilk neslin bir parçası olarak büyüdü.

Bu iki genç kadının ifadelerine üçüncü bir kişi de katılıyor: Lydia Teyze. Karmaşık geçmişi ve belirsiz geleceği şaşırtıcı ve önemli şekillerde ortaya çıkıyor. The Testaments ile Margaret Atwood, Gilead’in en içteki işleyişini açar,

Özet

Teyzeler karargah olarak ardua Hall kullanmak ve bu şekilde okumak “yasak” metinleri içerir bazı avantajlardan yararlanırlar Kardinal John Henry Newman ‘ın Apologia Pro Vita Sua . Gizlice, Lydia Teyze Gilead’i hor görür ve Mayday direniş örgütüne kritik bilgiler sağlayan bir köstebek olur .

Ahit (Damızlık Kızın öyküsü 2) , Diğer adlı romanıyla birlikte 2019 Man Booker Ödülü’nün ortak kazananı oldu . Ayrıca Goodreads seçim ödüllerinde 2019’da 50.000’den fazla oyla kazanarak ‘En İyi Kurgu’ romanı seçildi.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.