Affet - Ayşegül Çiçekoğlu - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Affet – Ayşegül Çiçekoğlu

Affet – Ayşegül Çiçekoğlu

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Eylül 2016
Eklenme: Ocak 17th, 2024
Dil: Türkçe
Sayfa: 440
Yazar: Ayşegül Çiçekoğlu

3.374 Kişi Tarafından Görüldü

Hiç beklemediğiniz bir anda önünüzde açılıveren bir kapı, aşkın hayatınız boyunca kaçtığınız acılar mutluluklar ve sevinçlerle döşeli yollarında sizi yürümeye zorlayabilir. O gün geldiğinde olacaklara hazır mısınız?

“Emir, kapı açılınca sese doğru döndüğünde odadan vuran ışığın önünde dikilen Melek’i gördü. Omuzlarına dökülen kırmızı uzun saçları arkadan vuran ışığın yansımasıyla ateş gibi parlıyordu. Hiçbir şey söylemeden bir süre izledi. ve ‘Uyanmışsın,’ diyebildi. Sanki uyandığını anlamamış gibi…”

Yakışıklı ve huysuz iş adamı Emir Zorlu’nun adı kadar masum asistanı Melek’le aşkın sınırlarını zorlayan hikayesi. Annesi tarafından terk edildiği günden beri kalbini sevgiye kapatan bu huysuz adam, beklemediği anda önüne çıkan bu deli aşkı kabul edip güzeller güzeli Melek’in sakin sularında durulacak mı?

Yoksa aşkı görmezden gelip sevdiği kadını bir kenara atarak, önüne geleni ezip geçtiği bir imparatorluk mu kuracak?

Affet, çocuk yaşta annesi tarafından terk edilerek dünyaya kalbini kapatan bir adamın beklemediği bir anda önüne çıkan masum bir melek sayesinde sevmeyi ve affetmeyi öğrenişinin hikayesi.

“Affet, güzel bir üslup ve hoş bir bakış açısıyla kağıda dökülmüş tutkulu bir aşk hikayesi. Masumiyeti ve zalimliği bir araya getiren satırları sizi öyle bir etkisi altına alıyor ki kitabın son sayfasına nasıl geldiğinizi anlamıyorsunuz ve bittiğinde kendinize şu soruyu soruyorsunuz:

Ben olsam affeder miydim?

Evet, affederdim.”

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.