Adanmış Güzellik 2 - Georgia Cates - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Adanmış Güzellik 2 –  Georgia Cates

Adanmış Güzellik 2 – Georgia Cates

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2015
Eklenme: Ocak 17th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 353
Yazar: Georgia Cates

2.365 Kişi Tarafından Görüldü

 

Üç ay birbirlerini hiç görmediler.. Laurelyn, Jack’i terk etmişti ama Jack pes etmeyecekti. Bedenleri öylesine susamıştı ki…

 

Laurelyn Prescott hayatının aşkından uzaklaştıktan sonra, geriye kalan tek hayalinin peşinden gitmek için Nashville’e döner. Jack Henry’yi kaybetmenin acısından bir oyalama bulmaya kararlı, kendini müziğine kaptırır. Ancak eski hayatıyla birlikte eski tanıdıklar ve yeni beklentiler gelir.

 

Laurelyn, prodüktörünün aşırı taleplerini reddedince, beklenmedik bir fırsat karşısına çıkana kadar kendini kariyersiz bulur. Oradan, Laurelyn’in her zaman hayalini kurduğu başarıyı bulduğu tepeye doğru bir roket yolculuğu. Ona hak ettiği mutluluğu getirmeye yetecek mi, yoksa Jack Henry’nin yokluğu onu daha fazlasını mı isteyecek?

 

Laurelyn, Amerika’ya döndüğünde, müzik kariyerine kaldığı yerden devam etmeye karar verdi. Ama işler hiç de istediği gibi gitmedi. Ahlaksız tekli? er ve Jack’in özlemi, onu yerlebir etti ama çok geçmeden küçük de olsa bir ümit ışığı beliriverdi.

 

Avusturalya’nın en zengin ve yakışıklı bekârı Jack ise önce başka kadınlarda aradı mutluluğu ama Laurelyn’siz nefes bile alamadığını fark ettiğinde soluğu Amerika’da aldı. Fakat soyadını bile bilmediği bir kadını nasıl bulacaktı?

 

Bir kadın ne ister? Şöhret? Para? Kariyer? Aşk? Şehvet?..

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.