Ada-Sensiz Geçen Yıllarım - Ayşegül Çiçekoğlu - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Ada-Sensiz Geçen Yıllarım – Ayşegül Çiçekoğlu

Ada-Sensiz Geçen Yıllarım – Ayşegül Çiçekoğlu

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Ocak 2019
Eklenme: Ocak 13th, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 312
Yazar: Ayşegül Çiçekoğlu

20.390 Kişi Tarafından Görüldü

“Yarım kalan sevinçlerim vardı benim. Yarım kalan mutluluklarım. Daha tohum halindeyken, filiz bile verememişken solmuş umutlarım vardı. Hep bir yanım eksikti. Hiç tamamlanmamıştım şimdiye kadar. Hep yarım kalmıştım. İlk defa dün akşam kendimi tamamlanmış hissetmiştim, oysaki bu bir yanılsamaydı. Yankı gitmişti. O pırıl pırıl parlayan güneş sanki önünde koyu bir bulut varmış gibi tüm güzelliğini ve ışığını kaybetmişti.”

Henüz beş yaşındayken kaybettiği anne ve babasının ardından büyük bir yalnızlığa gömülen Ada, içinde biriktirdiği binlerce kelimeyi defterlere yazarak ve tek bir kişiye karşı duyduğu imkânsız aşkını anlatarak geçirdi çocukluk yıllarını. Ta ki bir gün o imkânsız aşkına kavuşuncaya kadar. Ancak gözlerini açtığında, yıllar sonra kavuştuğu çocukluk aşkını kaybedeceğini bilemezdi.

Aradan geçen yıllar kimsesiz Ada’nın küllerinden yeniden doğmasını sağlayıp onu güçlü bir kadın mı yapacaktı yoksa çocukluğundan beri içinde debelendiği yıkıntıların altında mı kalacaktı?

Günün birinde her giden geri gelirdi ve o gün geldiğinde Ada’yı önemli bir karar bekliyordu.

Ayşegül Çiçekoğlu Kısa Özgeçmişi

45 yaşındayım. İstanbul’da doğdum büyüdüm. Evliyim ve 21 yaşında üniversite öğrencisi bir kızım var. Aynı zamanda profesyonel iş yaşamının içindeyim. Danışmanlık hizmetleri yapan bir şirketim var. En çok hoşlandığım şey kitap okumak, beş dakikalık molalarda bile kitap okuyan biriyim. Seyahat etmeyi seviyorum, yeni yerler yeni insanlar tanımak her zaman hoşuma gitmiştir. Eskiden daha çok uğraşlarım varken artık vaktimin sınırlı olması nedeniyle şu anda sadece okuyabiliyorum.

(Tanıtım Bülteninden)

Hamur Tipi : 2. Hamur

Sayfa Sayısı : 312

Ebat : 13,5 x 21

İlk Baskı Yılı : 2019

Baskı Sayısı : 1.Basım

“Ada-Sensiz Geçen Yıllarım – Ayşegül Çiçekoğlu” için 4 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.