2019 ALES Pratik Çözümlü Soru Bankası - Kolektif - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

2019 ALES Pratik Çözümlü Soru Bankası – Kolektif

2019 ALES Pratik Çözümlü Soru Bankası – Kolektif

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Ocak 17th, 2024
Dil: Türkçe
Sayfa: 496
Yazar: Kollektif

32.497 Kişi Tarafından Görüldü

2019 ALES Pratik Çözümlü Soru Bankası 

 

Hamur Tipi : 2. Hamur

Baskı Sayısı : 1. Basım

İlk Baskı Yılı : 2018

Sayfa Sayısı : 496

Ebat : 19 x 27

ISBN: 9786052209110

2019 ALES Pratik Çözümlü Soru Bankası Kitabı tanıtım Amaçlıdır.

90 ve üstü puan alabilmek için dediğiniz yayınların hepsini çözmek gerekir kanaatimce.O yüzden arasında seçim yapmayın.23 Kasım ‘a kadar piyasada bulunan tüm denemeleri bitirmek elinizde.
Çözeceğiniz alana göre çalışma sisteminizi eksiklerinizi de görerek kendiniz oluşturmalısınız.

Şöyle ki Söz1+Söz2+Say1 çözecekseniz sözel mantık soruları sizin için çok değerli olmalı.Ve Türkçe paragraf sorularını kısa sürede doğru yanıtlamanız gerek.
Böyle bir durumda iseniz eksiğiniz matematiktedir büyük ihtimalle.Konu eksiklerinizi giderip bol bol soru çözmeniz gerekir.Sayısal mantık soruları zor gibi görünse de mantığı kavrandığında çözülebilecek en kolay sorular olduğunu göreceksiniz.
Tabi en sonda da denemeler devreye girmeli.Tıpkı bir sınav edası ile çözülmelidir.

Say1+Say2+Söz1 çözecekseniz matematik sorularını kısa sürede doğru yanıtlamanız sizin için çok önemli olmalı.Zamanı arttırıp Söz1’e zaman bırakarak 90 ve üstünü görebilmeniz daha rahat olacaktır.

Denemelerle zamanda nasıl hızlanacağımız konusuna gelirsek;
konu eksiklerimizi deneme sonunda görüp gerekirse konu çalışıp o konuyla ilgili soru çözmeliyiz.Yoksa denemelerde yanlış yapıp o yanlışları telafi etme yoluna gitmezsek çözdüğümüz denemelerin bir anlamı olmaz.Böylelikle doğru sayımız artmakla birlikte hızlanabildiğimizi de göreceğiz.Yani hızlanmak soru tipini daha önceden görmek ve onun çözümünü bilmekle alakalıdır.
Örneğin sözelci biri de matematiği yıllarca görmüştür sayısalcı da.Ama sayısalcının çözme süresi ile sözelcinin çözme süresi aynı mıdır?Değildir elbette.Çünkü sayısalcı soru tiplerine hakim.Sözelci gibi o soruyu ilk defa o anda görmemiştir.Nasıl çözeceğini görür görmez bilmiştir.İşte yanlışları görüp onları düzeltmek karşımıza çıkabilecek zor saydığımız sorularla çok uğraşmamızı engelleyecek.Böylelikle hızlanacağız

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.